Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - LEDUS ŠOVS ZIEMASSVĒTKU TIKŠANĀS (mainīts norises laiks)

Pi 26.12.2016 18:00
Arēna Rīga
PIRMO REIZI!
26. decembrī Arēnā Rīga
Ziemassvētku muzikālais ledus šovs
Iļjas Averbuka (Илья Авербух) “ZIEMASSVĒTKU TIKŠANĀS”


 
Īpašais viesis un dalībnieks Ziemassvētku koncertā – izcilais dziedātājs un talantīgais mākslinieks – INTARS BUSULIS.
Ledus pasakā piedalās dalībnieki, kuri ir pasaulē zināmas daiļslidošanas zvaigznes - Olimpisko spēļu uzvarētāji un godalgu ieguvēji, Pasaules un Eiropas čempioni:

Iļja Averbuks (Илья Авербух) – Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs, Pasaules, Eiropas un Krievijas čempions.

Aleksejs Jagudins (Алексей Ягудин) – Olimpisko spēļu čempions, četrkārtējs Pasaules čempions un  trīskārtējs Eiropas čempions.

Tatjana Navka (Татьяна Навка) un Romāns Kostomarovs (Роман Костомаров) – Olimpisko spēļu čempioni, divkārtēji Pasaules čempioni un pieckārtēji Eiropas čempioni.

Albena Denkova (Албенa Денковa) un Maksims Staviskis (Максим Ставиский) – divkārtēji Pasaules čempioni, daudkārtēji Eiropas godalgu ieguvēji.

Marija Petrova (Мария Петрова) un Aleksejs Tihonovs (Алексей Тихонов) – Pasaules čempioni, divkārtēji Eiropas čempioni.

Jeļena Ļeonovaлена Леонова) un Andrejs Hvaļko (Андрей Хвалько) – čempioni starp profesionāļiem.

Margarita Drobjasko (Маргарита Дробязко) un Povilas Vanagas (Повилас Ванагас) – bronzas medaļu ieguvēji Pasules čempionātā, divkārtēji bronzas medaļas ieguvēji Eiropas čempionātos.

Jevgēnijs Kuzņecovs (Евгений Кузнецов) – Krievijas čempions.

Vladimirs Besedins (Владимир Беседин) un Aleksejs Poļiščuks (Алексей Полищук) – Pasaules čempioni ledus akrobātikā.

Jau vairāk nekā vienpadsmit gadus Iļjas Averbuka kompānija saviem skatītājiem dāvina fantastiskus pasaules līmeņa ledus šovus. Olimpisko spēļu daiļslidotāju dalība, nevainojama režija, nepārspējama aktieru meistarība un augsti kvalificētas darba spējas, kļuva par veiksmes atslēgu visos šī kolektīva iestudētajos projektos.

Kopš kompānijas pastāvēšanas laika, ikgadējās koncertturnejās tika parādīti vairāk kā tūkstoš šovu, kurus ir noskatījušies vairāk kā 5 miljoni skatītāju. 

Ziemassvētku brīvdienu laikā Iļja Averbuks dāvā visiem skatītājiem un Rīgas viesiem dāvanu – jaunu programmu “Ziemassvētku tikšanās”, kura, cerams, kļūs par tradīciju visiem daiļslidošanas piekritējiem. Programmas tēma ir ņemta no vecā, labā kino, kuru mēs zinām kopš bērnības. Tas ir kļuvis par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu, bez kura nav iedomājami nevieni svētki, vēl jo vairāk Ziemassvētki un Jaunais gads, kuri nepaiet bez šo pavadoņu klātbūtnes. Citāti no kino ir ienākuši mūsu dzīvē, pēc to jokiem, mēs izprotam sevi. Lai arī cik daudz reižu tiktu rādītas mūsu iemīļotās filmas, mēs tās skatāmies atkal un atkal ar lielāko prieku, jo ar gadiem tās kļūst arvien labākas.

Mūziku, kura ir sarakstīta filmām slavenu kino režisoru pavadībā, kā Eldara Rjazanova, Leonīda Gaidaja, Georgija Danelija un Ņikitas Mihailkova, sarakstīja tā laika zināmākie komponisti. Viņu radītās, neaizmirstamās melodijas kļuva par īstiem hītiem vairāku paaudžu garumā. Nostalģiskas, taču mūsdienām aktuālas iztēles gleznas, dāvās Jaunā gada priekšvakarā neaizmirstamu noskaņu.

Iļja Averbuks : “Viesturnejai ir sava veida ekskluzivitāte, katram šovam ir sava dvēsele, noskaņa un aura. Mēs visi ar nepacietību gaidām uzstāšanos un tikšanos ar skatītājiem un gribam no jauna izdzirdēt aplausu vētru.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - LEDUS ŠOVS ZIEMASSVĒTKU TIKŠANĀS (mainīts norises laiks) Pi 26.12.2016 18:00 Arēna Rīga
Atmaksa
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:00

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
GERADOTS, SIA
Brīvības iela 136-1 Rīga LV-1012 Rīga