Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Argentinas Tango Astor Piazzolla

Pk 10.03.2017 19:30
Rīgas Kongresu nams
20.00 - 50.00
Millioniem cilvēku visā pasaulē sapņo piedzīvot īstā tango valdzinošo kaisli. Tango tā ir noslēpumu un mīklu pilna pasaule. Skaistums, izsmalcinātība un elegance tas viss piemīt tango!

2017.gada 10.marta  19:30, uz Kongressu Nama skatuves tiks rādīt jauns unikāls šovs „Astora Piaccollas Argentīnas kaisles tango”. Jaunajā projektā tiek veiksmīgi apvienoti ugunīgā tango horeogrāfija un Astora Piazzollas kaislīgā mūzika. Pateicoties šāda veida sinerģijai tika radīts satriecoši krāšņs projekts. Jums ir iespēja nosklausīties Astora Piaccollas argentīnas tango „Oblivion”, „Adios Nonino”, „Libertango” un „Gada laiki Buenos Airesā” koncertus.

Projektu izveidoja argentīnas tango zvaigzne, slavens uzvedumu režisors Silvio Grand sadarbībā ar kategorijas Escenario, Buenos Aires, Argentīna laureātiem Campeonato Mundial de Baile de tango un konkursa Tango Dance World Championship, Buenos Aires, Argentīna laureātiem. Šovā piedalās „Tango zelta balss” Cesar Camargo un Martin Alvarado, kuru izpildījumā varēs noklausīties valdzinošā argentīnas tango dziesmas. Mūzikālais pavadījums tiks atskaņots pasaules slavenā simfoniskā orķestra izpildījumā „IP ORCHESTRA”. Mākslas vadītājs un galvenais orķestra diriģents - Igors Ponomarenko.

Jūsu tērps var būt sarkans, vai saturēt sarkanus akcentus un aksesuārus, kas veidos neaizmirstamu krašņu svētku vienotības atmosfēru.

Šova dalībnieki:
• Šova režisors - Silvio Grand (Argentīna)
• Dejotāji – Kategorijas Tango Escenario(Argentīna) Tango Dance World Championship (Argentīna) un Campeonato Mundial de Baile de Tango laureāti, deju grupa “TANGOJAMCLUB”
• Vokāls - „Zelta balss”  „Astor Piazzolla Music Awards” konkursa laureāte
• Simfoniskais orķestris «IP Orchestra»
• Mākslas vadītājs un galvenais orķestra diriģents Igors Ponomarenko
• Starptautisko konkuru laureāts P. Iljaš (vijole)

Svētku šovs „Astora Piaccollas kaisles tango” ir viens no aizraujošākajiem un dinamiskākajiem pasaules šoviem. 2017.gada 10.marta  Kongressu Nama kļūs par īstas kaisles, dejas un mīlas iemiesojumu. Šova „Astora Piaccollas kaisles tango” biļetes var pasniegt kā dāvanu, kas pastāstīs Jūsu mīļotajam cilvēkam par Jūsu jūtām. Dāvājiet sev un saviem mīļotajiem saulainu noskaņojumu un prieku.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Argentinas Tango Astor Piazzolla Pk 10.03.2017 19:30 Rīgas Kongresu nams 20.00 - 50.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļešu pamata cenas no 19,- līdz 50,- Eur

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!
Līdz 26.februārim visas biļetes balkonā pa 20 EUR, bet zālē pirmās sešas rindas pa 34 EUR. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
Megatek Eesti Oü
Tornimae 7-43 Tallin