Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

3D mūzikls Alise Brīnumzemē / Алиса в стране чудес

Sv 23.10.2016 17:00
Latgales vēstniecība GORS
«Alise brīnumzemē»
inovatīvs 3D mūzikls visai ģimenei

 
Piedzīvojumu mūzikls “Alise brīnumzemē” visai ģimenei – tas ir pārsteidzošs visjaunāko 3D tehnoloģiju un aktieru spēles (kuru uz skatuves ir vairāk nekā 20) savienojums. Mūzikla pamatā ir jauna iemīļotās grāmatas interpretācija – stāsts par mūsdienīgo meiteni Alisi, kas sapņo par estrādes zvaigznes slavu un ceļo šovbiznesa aizkulišu pasaulē.

Mūsu mūziklā “Alise brīnumzemē” brīnumi kļūst par realitāti, bet realitāte ir līdzīga brīnumam. Maģiskā 3D tēlu pasaule, kas atdzīvojās uz milzīgā ekrāna, savaldzina. Vairāki objekti burtiski lidināsies skatītāju priekšā un pat apkārt! Tas viss — pateicoties unikālam tehnoloģijām, 3D super-efektiem, stereoefektiem un … brīnumbrillēm! Ja-ja, inovācijas, pirmo reizi mūziklos izmatotajām brillēm, kas tika izstrādātas pēc kompānijas INFITEC tehnoloģijām priekš NASA speciālistiem, izmantošanai militāriem un medicīnas mērķiem. Apvienojot ar jaunas paaudzēs projektoriem, tie nodrošina neatkārtojamo 3D projekcijas kvalitāti, nekaitējot bērna redzei.

3D mūzikls “Alise brīnumzemē” - tas ir jaunā mūžīgās Luisa Kerola pasakas interpretācija. Asa sižeta, piedzīvojumu un pārvērtību pilns stāsts par  mūsdienu meitenes Alises, kura sapņo par estrādes zvaigznes slavu, ceļojumu brīnumainā šovbiznesa aizkulišu pasaulē. Uz ēršķiga ceļa pretim panākumiem viņai nāksies sastapties ar apbrīnojamiem personāžiem. Un dažreiz skatītājiem nāksies minēt — kurš tās būtu? Vai pazīstams Trusis, vai slavena seja no  glancētā žurnāla vāka… Un pats svarīgākais - mūsu izrāde būs par to, ka patiesās vērtības: draudzība, sirsnīgums, goda prāts, līdzjūtība, mīlestība pret tuvajiem cilvēkiem, - ir daudz svarīgākas par visām "zvaigznes" slavas pseidovērtībām!

Pagājušajā gadā Luisa Kerola grāmatai apritēja 150 gadi. Šī grāmata izraisīja furoru pasaules literatūrā un līdz šodienai paliek ka neatminēta mīkla. Savukārt, jauns Maskavas Producentu centra «Триумф» 3D mūzikls maina skatītāju priekšstatu par mūziklu žanru.

Viena biļete nodrošina vienas 3D brilles.
Izrāde krievu valodā.
Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bezmaksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.
Mūzikls paredzēts statīšanai visai ģimenei.
Vairāk informācijas pa tālruni 20821888
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
3D mūzikls Alise Brīnumzemē / Алиса в стране чудес Sv 23.10.2016 17:00 Latgales vēstniecība GORS
Noticis
Der zināt

Viena biļete nodrošina vienas 3D brilles.
Pasākumu drīkst apmeklēt:
no 2 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Norises vieta
Pils iela 4 Rēzekne www.latgalesgors.lv/files/gors/gors_360/index.html Latvija
Organizators
VK events agency, SIA
Ilūkstes 109/3-12 Rīga LV – 1082 Rīga