Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Visockim - 80! Aleksandrs F.Skļars un grupa Va-Bank / Высоцкий - 80! Александр Ф. Скляр и группа Ва-БанкЪ

Ce 25.01.2018 19:00
Pegasa Pils Boutique SPA Hotel & Resort Jurmala
40.00 - 75.00
"25. janvārī - atzīmējot Vladimira Visocka 77. dzimšanas dienu, Jūrmalā, blakus viesnīcai "Pegasa pils", tika uzstādīta skulptūra- Jāņa Strupuļa veidotais bareljefs. Šī vieta netika izvēlēta nejauši - tur, kur šobrīd atrodas viesnīca - agrāk bija Jāņa Fabriciusa vārdā nosaukta sanatorija, kurā atpūtās diženais dzejnieks.

  Jūrmalas bareljefs ir pirmais no 42, kurus trīs gadu laikā ir paredzēts uzstādīt visās pilsētās, kurās paspēja pabūt Vladimirs Visockis - tas ir fragments no 2015. gada mēdiju publikācijas.

  2018. gads - Vladimira Visocka 80. jubilejas gads. Mēs nevaram palaist garām šādu notikumu!

  Radošais Pagalmiņš "Kaķis Maisā" kopā ar media portālu "Parter.lv" un viesnīcu "Pegasa pils" izsludina "Vladimira Visocka daiļrades gadu"! Šī projekta ietvaros notiks koncerti, radošās tikšanās, filmu demonstrēšana un daudz citu pasākumu.

  25. janvārī - Vladimira Visocka dzimšanas dienā, mēs piedāvājam jūsu uzmanībai ekskluzīvu projektu! Pirmo reizi Latvijā, viesizrāžu, kas veltītas V. Visocka 80. dzimšanas dienai, ietvaros, braucot no Ņižņijnovgorodas uz Jekaterinburgu, Jūrmalā uzstāsies mūziķis Aleksandrs F. Skļars - grupas "Ва – Банкъ" izveidotājs un līderis, Krievijas Federācijas nopelniem bagātais mākslinieks, alternatīvās mūzikas festivāla "Учитесь плавать" organizators un iedvesmotājs.

  Vladimira Visocka piemiņai veltītās programmas radīšanā ir piedalījies viņa dēls - Ņikita Visockis. Jūrmalā tā tiks izpildīta grupas "Ва - Банкь" mūziķu pavadījumā: Aleksandrs Belonosovs (taustiņinstrumenti), Aleksejs Rislavskis (bass).

  Tikko - 24. novembrī - iznāca Aleksandra F. Skļara un grupas "Ва - Банкъ" albums ar V. Visocka dziesmām. Šim albumam ir saistība ar divām jubilejām  - 2018. gadā V. Visockim būtu 80 gadu, bet pats Aleksandrs F. Skļars šai gadā svinēs savu 60. jubileju.

  "Vladimirs Visockis bija ļoti specifisks, ļoti speciāls un, protams, visvairāk pietuvināts rokenrolam - ja zem šī jēdziena saprotam sākotnējo, dzīvo, tā teikt, pirmo rokenrolu, kas bija kā pretstats estrādes mūzikai" - saka Skļars.

  Nepalaidiet garām šo unikālo notikumu, iespēju ne tikai dzirdēt "mūžīgās" dziesmas brīnišķīgu mūziķu izpildījumā, bet arī iespēju sarunāties ar mūziķiem un vakara goda viesiem pie vakariņu galda pēc koncerta.

  Biļete uz Aleksandra F. Skļara un grupas "Ва - Банкь" koncertu maksā 40 eur, bet biļete uz koncertu un after - party ar vakariņām -75 eur.

  Viesiem no citām pilsētām piedāvājam iespēju iegādāties speciālo paketi, kas tapusi sadarbībā ar viesnīcu "Pegasa pils". Tajā iekļauta dzīvošana viesnīcā,  ēdināšana un pasākuma apmeklējums.

  Lai rezervētu vietas vai iegūtu sīkāku informāciju zvanīt:
27064300 Tatjana vai
29236425 Svetlana.
Vietu skaits ierobežots!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Visockim - 80! Aleksandrs F.Skļars un grupa Va-Bank / Высоцкий - 80! Александр Ф. Скляр и группа Ва-БанкЪ Ce 25.01.2018 19:00 Pegasa Pils Boutique SPA Hotel & Resort Jurmala 40.00 - 75.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 14 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~3h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Organizators
RPRINT, SIA
Brīvības gatve 214M2-103 LV-1039 Rīga