Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

SPLIN / СПЛИН

Sv 11.02.2018 19:00
Arēna Rīga
22.60 - 35.60
*Iekļaujot norises vietas apkalpošanas maksu
“Spļin” Rīgā ar koncertprogrammu “The Best”

11.februārī “Arēnā Rīga” ar vērienīgu koncertu uzstāsies Krievijas roka leģendas, Pēterburgas melanholijas vēstneši un galvenie Krievijas muzikālie filozofi – grupa “Spļin”. Programmā “The Best” iekļautas grupas labākās dziesmas no dažādiem albumiem, sākot ar ierakstiem no “Пыльная быль” un beidzot ar pēdējo veikumu “Ключ к шифру”.

Savas muzikālās karjeras laikā grupa izdevusi 14 albumus. Viņu dziesmas mīl, pateicoties to īpašajai lirikai un tikai grupai “Spļin” raksturīgajai atmosfērai. “Выхода нет”, “Орбит без сахара”, “Линия жизни”, “Романс”, “Прочь из моей головы” un vairāki citi hiti uzreiz pēc iznākšanas ieņēmuši mūzikas topu pirmās vietas. Tās zina un mīl ne tikai grupas fani, bet arī tie, kas šīs dziesmas dzirdējuši pavisam nejauši.

Ar šādu programmu grupa “Spļin” Rīgā uzstāsies pirmoreiz. Tikai hiti, tikai the best! Īpaši atlasītas un vislabākās dziesmas tradicionāli sirsnīgajā izpildījumā – tā it kā viss notiktu kādā virtuvē, nevis tūkstošiem skatītāju priekšā. Koncerts solās būt patiesi emocionāls, nepalaidiet to garām!

Kā ikreiz grupa priecēs savus fanus, muzicējot dzīvajā izpildījumā, bet pavadošo gaismu spēles neatstās vienaldzīgus pat īpaši izvēlīgus koncertšovu cienītājus. Programmā izskanēs dziesmas, kas sen nav dzirdētas grupas “Spļin” koncertos. Kādas? To uzzināsim 11.februārī “Arēnā Rīga”.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
SPLIN / СПЛИН Sv 11.02.2018 19:00 Arēna Rīga 22.60 - 35.60
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:45
 

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga