Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Sankt-Peterburgas deju teātris Iskušenije (Kārdinājums)

Tr 14.12.2016 20:00
Rīgas Kongresu nams
12.00 - 35.00
Pašā ziemas vidū, 14.decembrī, Rīgas Kongresu namā, ies patiešām karsti — Sanktpēterburgas deju teātris «Iskušenije» (Kārdinājums), prezentēs Rīgas skatītājiem izrādi «Starp mani un tevi», no unikālu iestudējumu sērijas «Šovs zem lietus».

Deju teātra «Iskušenije» (Kārdinājums) iestudējumi — tās ir lieliskas šova izrādes, kas apvieno sevī dažādu stilu horeogrāfiskus numurus un teicamas muzikālas kompozīcijas, mīlas stāstu romantiku un neiztrūkstošo enerģiju, saskari ar zāli, draivu un humoru. Noslēguma numuri tiek izpildīti zem ūdens straumēm.

Teātra pamatsastāvs — desmit ļoti pievilcīgi vīrieši, no kuriem katrs ir unikāls. Starp viņiem ir gan klasiskie dejotāji, gan hip-hoperi, breika dejotāji, akrobāti un pat vingrotāji. Katrs no viņiem nav tikai dejotājs, bet arī satriecošs aktieris, kas sava numura ietvaros demonstrē visplašāko emociju gammu – no lirikas līdz brutālai enerģētikai.

Izrāde «Starp mani un tevi» - mūsdienu stāsts par cilvēku attiecībām, mīlestību un jūtam. Tā ir neprātīgi mīlošā vīrieša vēsture, kurš ir spiests šķirties no savas mīļotās, viņas “sieviešu loģikas” neizpratnes dēļ. Un tagad viņam it kā jābūt laimīgam, bet stāstot zālei par smieklīgiem, dažreiz kaitinošiem viņu mīlestības momentiem, viņš vairāk un vairāk pārliecinās, ka ir pieļāvis kļūdu.


Sanktpēterburgas dēju teātris «Iskušenije» (Kārdinājums) — viens no labākajiem mūsdienu Krievijas teātriem, kas darbojas šādā mākslas virzienā. Teātra viesizrādes ar izpārdotām biļetēm notika 80 pilsētās Krievijā, Vācijā un citās valstīs. Teātris trīs reizes tika atzīts par «Labāko Krievijas projektu».

Rekomendē skatītājiem no 16 gadiem.
Izrādes garums 1,5 stunda.
Biļetes “Biļešu Serviss” tīklā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Sankt-Peterburgas deju teātris Iskušenije (Kārdinājums) Tr 14.12.2016 20:00 Rīgas Kongresu nams 12.00 - 35.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
VK events agency, SIA
Ilūkstes 109/3-12 Rīga LV – 1082 Rīga