Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Poētiskā mono izrāde VIRS BALAGĀNA DEBESIS/ NAD BALAGANOM NEBO

Tr 22.02.2017 19:00
Rīgas Kongresu nams
Konstantīns Raikins - mākslinieciskais vadītājs Krievijas Valsts teātra ”Satirikon”, Krievijas tautas aktieris, režisors, Krievijas valsts prēmijas laureāts, četras reizes ieguvis Krievijas valsts  nacionālo prēmiju „Zelta maska”, K. Staņislavskava fonda prēmijas laureāts. Prēmiju ieguvējs:  „Kristāla Turandota”, „Kaija” , „Elks” , „Triumfs” . Mākslinieciskais vadītājs „Aukstākā skola skatuves mākslā” , profesors.

Poētiskā monoizrāde „Virs debess balagāna...” – tā ir augstākā poēzija, izlaista cauri sirdij.

„Tas, ko es daru šajā izrādē, tas ir vistuvāk man, tas arī es esmu. Es pats sastāvu no dažādiem žanriem. Poēzija, it īpaši augstā poēzija, - tas taču ir īpašs dvēseles stāvoklis... Man, lasot dzeju no skatuves – tā ir tā pati loma, tie paši monologi. Viņi pakļaujas tiem pašiem skatuves esamības likumiem, kuriem pakļaujas jebkura dramatiskā loma. Pašlaik es jūtu īstas poēzijas intereses vilni. Cilvēkiem nepietiek kaut kāda dvēseles vitamīna, lai dvēsele justos laimīga. Kādas labas frāzes, skaistas runas... Puškinu izlasīt – un gaisā uzreiz paliks mazāk baciļu. Viņš ir kā baznīcas zvans...

Tēvs mans reiz teica: „Vienmēr lasi dzeju. Dari to neatkarīgi no tā, kas ir tava publika. Tas viņiem palīdzēs tevi labāk saprast un skatīties uz dzīvi daudzslaiņāk .”


Konstantīns Raikins
PSRS tautas aktieris Bogdāns Stupka, nesen aizgājušais no dzīves, neilgi pirms nāves bija uz šo izrādi un pēc izrādes teica: „ Neviens tā pasaulē neskaita( vajag saprast kā nespēlē) dzejoļus kā Konstantīns Raikins!”

Skan Nino Rota mūzika no F. Fellīnī filmas „ Kabīrijas naktis”. Konstantīns Raikins skaita savus mīļākos dzejniekus. No skatuves skan Dāvida Somoilova, Nikolaja Zabolocka, Nikolaja Rubcova, Osipa Mandeļštama, Lope De Vegas un Aleksandra Sergejeviča Puškina dzeja.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Poētiskā mono izrāde VIRS BALAGĀNA DEBESIS/ NAD BALAGANOM NEBO Tr 22.02.2017 19:00 Rīgas Kongresu nams
Noticis
Der zināt

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Visām biļetēm, izņemot 1.cenu grupu, piemērota 50% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
Vindobona Alba, SIA
Meža prospekts 40 LV-1014 Rīga