Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PATIESS NOTIKUMS AR PORUČIKU RŽEVSKI / ПОДЛИННАЯ ИСТОРИЯ ПОРУЧИКА РЖЕВСКОГО (mainīts norises datums)

Ot 28.03.2017 19:00
Rīgas Kongresu nams
10.00 - 22.00
"PATIESS NOTIKUMS AR PORUČIKU RŽEVSKI"

huzāru vodeviļa 2 daļās
izrādes ilgums 2 stundas 40 minūtes

Latvijas skatītāju iemīlētais Baltkrievijas Valsts Akadēmiskais Muzikālais teātris atkal pie mums ciemos. Šajā reizē ar huzāru vodeviļu!

Ļoti daudz komisku un smieklīgu anekdošu zinām par poručiku Rževski – brašo huzāru, sieviešu mīluli un uzdzīvotāju! ... Taču kāds īstenībā bija šis leģendārais personāžs? „Mīlēja iedzeršanu un sakarus bez saistībām, jokdaris un balamute”, - jūs teiksiet. Un nekļūdīsieties! Tam grūti noticēt, taču īstenībā Rževskis tāds nebija, kādu visiem viņu attēlo ...

Visa taisnība par brašo huzāru - muzikālajā komēdijā "Patiess notikums ar poručiku Rževski"!

1812.gada kara varonis Aleksandrs Rževskis atgriežas savā muižā, nenojaušot, ka kornets Oboļenskis, viņa labākais draugs un arī nedraugs, jo visu laiku apskauž Rževski, uzrakstīja ar  pseidonīmu O.B.Ļenskis melīgu anekdošu grāmatiņu par Rževski, un tagad cēlo huzāru visi uztver kā uzdzīvotāju un banālu cilvēku. Tā sākas intriga ... Komēdija svaiga, sacerējis Sanktpēterburgas komponists Vladimirs Baskins. Izrādi sagatavojis Muzikālā teātra galvenā režisore Susanna Cirjuk.

Atsevišķas ainas un numuri speciāli rakstīti Baltkrievijas Tautas māksliniecei Natalijai Gaida – viņa tēlo poručika Rževska māti.
Vodeviļā piedalās 5 vīrieši un 5 sievietes, visi ierauti mīlas viesulī. Ansambļa tipa izrāde, spilgta, huligāniskas huzāru izdarības, neparasti jautra, ar dziesmām, romancēm un rezultāts: „Pārlapojot izbijušu memuāru lapas, mēs no jauna saprotam: Visa dzīve – vodeviļa!”
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
PATIESS NOTIKUMS AR PORUČIKU RŽEVSKI / ПОДЛИННАЯ ИСТОРИЯ ПОРУЧИКА РЖЕВСКОГО (mainīts norises datums) Ot 28.03.2017 19:00 Rīgas Kongresu nams 10.00 - 22.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h40min
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
MAKETIKA, SIA
Aizkraukles iela 21 Rīga LV-1006 Rīga