Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Oļegs Vainšteins / Олег Вайнштейн (mainīts norises datums)

Se 28.10.2017 18:00
Maskavas nams
12.50 - 25.00
“Mīlestība un kaisle” – tā saucas jaunā koncertprogramma, ar kuru 28. oktobrī Maskavas namā uzstāsies virtuozais pianists Oļegs Vainšteins no Sanktpēterburgas.

Daži svarīgi fakti no mūziķa biogrāfijas. Oļegs nodarbojas ar mūziku kopš 5 gadu vecuma. Pēc klavierklases pabeigšanas mūzikas skolā viņš 2002. gadā ar izcilību absolvēja Nikolaja Rimska-Korsakova Sanktpēterburgas Valsts konservatoriju, bet 2005. gadā – aspirantūru pie profesores Tatjanas Zagorovskas. Pianists daudz koncertē gan pašā Krievijā, gan arī ārzemēs – Vācijā, Francijā, Meksikā, Ķīnā, Polijā un citās valstīs. Pašreiz mākslinieks apvieno koncertus ar pedagoga darbu speciālo klavieru katedrā Nikolaja Rimska-Korsakova Sanktpēterburgas Valsts konservatorijā, kā arī konservatorijas mūzikas koledžā. 2010. gadā Oļegs Vainšteins tika godalgots ar Sanktpēterburgas pilsētas valdības prēmiju “Krievijas cerība” par sasniegumiem pasniedzēja darbā.

Kas īsti ir mīlestība, bet kas – kaisle, un kuras no šīm jūtām ir spēcīgākas? Katram klausītājam, kas apmeklēs šo koncertu, būs iespēja personīgi izjust skudriņas uz savas ādas. Un šīs īpašās sajūtas varēs pieredzēt ne tikai tādēļ, ka Oļegs Vainšteins ir ārkārtīgi talantīgs pianists, kas spēlē ar fantastisku pārliecības spēku, bet arī tāpēc, ka klausītājiem būs iespēja dzirdēt nemirstīgus klasiskos skaņdarbus – izcilo Ludviga van Bēthovena un Pētera Čaikovska mūziku: “Apasionāti” un “Mēness sonāti”, kā arī fragmentus no baletiem “Riekstkodis” un “Apburtā princese”.

Jūs gaida spilgtākās un apburošākās jūtas no visa cilvēka emociju spektra – mīlestība un kaisle, un tās tiks paustas mūzikas valodā!

Izcilais Oļegs Vainšteins atgādinās klausītājiem par to, kā visbiežāk notika mūzikas koncerti XIX gadsimtā, kad pianistam bija obligāti jāpārvalda smalkā improvizācijas māksla. Tolaik mūziķis saņēma no zāles zīmītes ar publikas piedāvātām improvizācijas tēmām. Ikvienam, kas apmeklēs Oļega Vainšteina koncertu, būs iespēja izmēģināt šo tradīciju un ieteikt pianistam muzikālās improvizācijas tēmu jebkurai melodijai, sākot ar klasiskiem skaņdarbiem un beidzot ar populārajiem hītiem.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Oļegs Vainšteins / Олег Вайнштейн (mainīts norises datums) Se 28.10.2017 18:00 Maskavas nams 12.50 - 25.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
 

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators