Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

NIKOLAJS BASKOVS (mainīts pasākuma datums un laiks)

Sv 06.11.2016 16:00
Latgales vēstniecība GORS
40.00 - 65.00
Sakarā ar izmaiņām turnejas grafikā, Nikolaja Baskova koncerts koncertzālē "GORS" (Rēzeknē) tiek pārcelts uz 6.novembri, koncerta sākums 16:00. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! Papildus informācija ŠEIT

Nikolajs Baskovs
Jaunā grandiozā šova “Spēle” pirmizrāde


 
6. novembrī koncertzālē “GORS” uzstāsies Krievijas Federācijas Tautas mākslinieks Nikolajs Baskovs. Viņš prezentēs publikai jaunu, iespaidīgu šovu “Spēle” (“Игра”) slavenā režisora Alekseja Sečenova iestudējumā. Šova pirmizrāde notiks oktobra sākumā Maskavā, Valsts Kremļa pilī. Skatītājus gaida vērienīgs teatralizēts priekšnesums, unikālas dekorācijas, ekskluzīvi kostīmi, īpašs uzvedums katram no programmas numuriem, jaunas dziesmas un pasaules klasikas šedevri!  

Nikolajs Baskovs ir Krievijas Federācijas Tautas mākslinieks, pasaulslavenās operas dīvas Monseratas Kabaljē skolnieks, neskaitāmu Krievijas un starptautisko konkursu uzvarētājs, daudzkārtējs Krievijas nacionālās prēmijas „Ovācija” laureāts, kā arī titula „Krievijas zelta balss” īpašnieks. Viņš ir pirmais Krievijas operdziedātājs, kas mūsdienās sasniedzis tik lielu popularitāti. Bez mazākās piepūles viņš savā daiļradē sapludina klasiku un estrādes mūziku, vienādi veiksmīgi izpildot gan operu ārijas, gan modernus skaņdarbus.

Nikolaja Baskova koncerti vienmēr norisinās pārpilnajās zālēs un sniedz skatītājiem iespēju doties brīnišķīgā muzikālā ceļojumā – priekpilnā un mazliet skumjā, košā un vienlaikus melanholiskā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
NIKOLAJS BASKOVS (mainīts pasākuma datums un laiks) Sv 06.11.2016 16:00 Latgales vēstniecība GORS 40.00 - 65.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atseviššķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:40

Norises vieta
Pils iela 4 Rēzekne www.latgalesgors.lv/files/gors/gors_360/index.html Latvija
Organizators
M EVENTS, SIA
M EVENTS, SIA
Vecmīlgrāvja 1. līnija 45-34 Rīga LV1015 Rīga