Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

MBAND / МБАНД

Tr 31.01.2018 19:30
Rīgas Kongresu nams
15.00 - 45.00
Līdz 31.janvārim visas biļetes ar atlaidi 25%!

31.janvārī Rīgas Kongresu namā ar programmu “Bez filtriem” uzstāsies MBAND – Konstantīna Meladzes dibinātā puišu grupa, kas satricinājusi hitparādes un zibens ātrumā iekarojusi meiteņu sirdis.

Šie apburošie puiši mērķtiecīgā izrāvienā iekļuvuši visos mūzikas topos. Viņu pirmais singls “Она вернется” kļuvis par vienu no visvairāk Krievijas radio rotācijā atskaņotajām dziesmām, bet debijas videoklipam ir jau vairāk kā 70 miljonu skatījumu.

Grupa MBAND izveidota pēc šova “Gribu pie Meladzes” fināla. Tās sastāvs radies nopietnas 3 mēnešu garas cīņas rezultātā, kurā piedalījās vairāk kā 10 tūkstoši jauniešu no desmitiem valstu. Šīs jaunās, taču jau superpopulārās grupas kontā ir daudz godalgu: “Zelta gramofons”, “Gada dziesma”, “Ru.TV prēmija”, “MTV Europe Music Awards” balva nominācijā “Labākais Krievijas mākslinieks” un citas.

Tomēr vissvarīgākā godalga, protams, ir jauno daiļā dzimuma pārstāvju mīlestība. Grupai MBAND zibenīgi izdevies iekarot tūstošiem meiteņu siržu. Tas nepārsteidz, jo grupas dalībnieku īpašības veido viena ideālā vīrieša tēlu. Viņu dziesmas par gaišu un tīru mīlestību cieši turas fanu pleilistēs, bet fotogrāfijas ar tēmturi “поколениеМ” piepildījušas sociālo tīklu lapas. Starp citu, dziesmas mūziķiem raksta Konstantīns Meladze, dažkārt sadarbojoties arī ar pašiem grupas dalībniekiem.

Albumā “Bez filtriem” iekļauti visi grupas labākie singli, kā arī vairāki jaunumi. Puiši dzied par patiesu mīlestību, sola zvaigznes no debesīm un gredzentiņus pirkstos. Viņu dziesmās skartas visas aktuālās tēmas – laiki, instagrams, tēmturi. Albumā dzirdama arī Valērija Meladzes dziesma “Сделай это прямо сейчас”, kuru grupa iedziedājusi savā versijā par godu dziedātāja jubilejai.

2016.gadā Krievijas kinozālēs nonāca MBAND filma ar nosaukumu “Visu izlabot”, kurā filmējies arī Nikolajs Baskovs. Šī paša gada decembrī grupa prezentēja dziesmas “Балерина” videoklipu, kuru iekļāva Francijas multiplikācijas filmas “Balerīna” krieviski dublētajā skaņu celiņā. Papildus muzikālajām aktivitātēm grupa aktīvi piedalās sociālajos projektos. Tā, piemēram, Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā viņi aizsāka muzikālo projektu, kurā piedalījās bērni no bērnu namiem.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
MBAND / МБАНД Tr 31.01.2018 19:30 Rīgas Kongresu nams 15.00 - 45.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Vietas balkona 1., 2. rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Līdz 31.janvārim biļetēm piemērota 25% atlaide. Cenas šajā periodā ir norādītas ar atlaidi!


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
 

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS SIA
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga