Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Kino un teātra mūzikas festivāls Jūras Pērle

Pi 31.07.2017 19:00 - Ot 01.08.2017 23:00
40.00 - 160.00
31.07.2017
31 jūlijā  - “Dzintari” koncertzālē Starptautiskais mūzikas un kino festivāls JŪRAS PĒRLE atvēršanas pasākums. Tas būs pirmais festivāls Jūrmalā, kura ietvaros tiks izpildītas dziesmas no populārām filmām un mūziklam.   Dziesmas izpildīs aktieri un artisti simfoniska orķestra pavadībā, kuri kādreiz tās dziesmas izpildīja “aiz kadra”. Dziesmu izpildīšanas laikā tiks demonstrēti fragmenti no filmām/seriāliem/mūzikliem, un sēdošie pie skatuves artisti/komponisti/režisori izteiks savu viedokļi par dziesmu izpildīšanu un izveidošanu. Skatītāji uzzinās daudz ko jauna. Pirmajā pasākuma dienā būs iespēja tikties ar tādiem artistiem, kā:  Andris Ābelīte, Vladas Bagdonas, Mihails Bojarskij, Dmitrijs Haratjans, Nataļja Varlej, Ivars Kalniņš, Igors Korņeļuks, Marija Naumova, Igors Skļars, Olga Pirags, Antons Makarskij, Valerija Lanskaja, Irina Mazurkevič, Sergeja un Tatjanas Ņikitinih duets. Daudzie no šiem artistiem šobrīd uzstājas, vai uzstājās iepriekš ar solo koncertiem.

Pēc festivāla beigām tiks rīkots “After-Party” pasākums restorānā Laivas. Vairāk informācijas par pasākumu un VIP biļešu iegādei apmeklējiet mājas lapu www.jurasperle.lv  vai zvaniet +371 2424 0404.

01.08.2017
Pirmajā augustā  - “Dzintari” koncertzālē Starptautiskais mūzikas un kino festivāls JŪRAS PĒRLE otrā diena. Tajā dienā skatītāji noklausīsies tādu slavenu komponistu dziesmas, kā Maksims Dunajevskij, Viktors Ļebedevs un Sergejs Nikitins.  Dziesmas kuras tika rakstītas  filmām/seriāliem/mūzikliem un izrādēm, kā arī kurus izpildīja Andrejs Mironovs skatītāju iemīļotās filmās.

Komponisti paši sēdēs aiz klavierēm instrumentālu kompozīciju un dziesmu  izpildījuma laikā. Kā arī komponisti stāstīs par  savu darbu radīšanu un izpildīšanu. Skanēs slavenas dziesmas no filmām/seriāliem “ D'Artaņan un trīs musketieri”, “Gardemarini uz priekšu”, “Maskava asarām netīc”, “Likteņa ironija vai Ar vieglu tvaiku ” un citi. Izpildītāju starpa: Mihails Bojarskij, Dmitrijs Haratjans, Semjons Strugačjovs, Jurijs Stojanovs, Antons Makarskij, Sergejs un Tatjana Ņikitini un citi. Pasākuma vadītājs – Jurijs Stojanovs.

Pēc festivāla beigām tiks rīkots “After-Party” pasākums restorānā Laivas. Visi viesi piedalīsies Ivara Kalniņa dzimšanas dienas svinēšanā. Vairāk informācijas par pasākumu un VIP biļešu iegādei apmeklējiet mājas lapu www.jurasperle.lv, vai zvaniet +371 2424 0404.

2. augustā restorānā Laivas tiks norisināts VIP koncerts ar aktieru, mūziķu un komponistu solo numuriem (Andris Ābelīte, Antons Makarskij, Igors Korņeļuks un citi).

Vairāk informācijas: http://jurasperle.lv/

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākuma ietvaros