Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jurijs Stojanovs. Jubilejas tūrē TIKAI SAVĒJIEM / Юрий Стоянов. Юбилейный тур ТОЛЬКО ДЛЯ СВОИХ

Sv 22.10.2017 19:00
Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
10.00 - 20.00
Jurija Stojanova solo koncerti nav nejauši nosaukti par "Tikai savējiem".

Kā saka pats mākslinieks par savu solo izrādi:
"Šis ir dziļi pārdomāts koncerts, ar kuru es uzstājos gan vairākās Krievijas pilsētās, gan citās valstīs. Man šīs koncerts šķiet izdevies aizraujošs un dinamisks, tomēr koncerta atmosfēra ir atkarīga no skatītāja, tāpēc tajā ir pietiekami daudz ekspromta, kas padara šo izrādi par lirisko stendapu. Afišās ir rakstīts "Tikai savējiem", bet tas nenozīmē, ka man gribās redzēt zālē noteiktu publiku. Es uzskatu - ja skatītājs ir atnācis uz manu uzrādi, tas nozīme, ka es varu ar to cilvēku būt sirsnīgs un vaļsirdīgs."

Šajā monoizrādē skatītājs tiek aicināts doties ceļojumā "aiz skatuves" mākslinieka privātā dzīvē, uzzināt aizraujošus stāstus, faktus, atmiņas no Jurija Stojanova biogrāfijas. Mākslinieks vēsta par tikšanām ar interesantiem cilvēkiem, par kino, teātri, televīziju, par programmu "Gorodok". Skatītāji varēs izbaudīt Stojanova mīļākās dziesmas viņa izpildījumā, redzēs ekskluzīvos videomateriālus un varēs piedalīties koncertā, uzdodot jautājumus.

2017 ir jubilejas gads māksliniekam, jūlijā viņš svin 60 gadus, kas nozīmē papildinātu koncerta programmu ar vairākiem stāstiem, humoru un dziesmām.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jurijs Stojanovs. Jubilejas tūrē TIKAI SAVĒJIEM / Юрий Стоянов. Юбилейный тур ТОЛЬКО ДЛЯ СВОИХ Sv 22.10.2017 19:00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle 10.00 - 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti


Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Organizators
DEVRO tour SIA
DEVRO tour SIA
Elizabetes iela 51-14 LV1010 Rīga