Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

JOLKA / ЁЛКА

Tr 12.07.2017 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
35.00 - 109.00
Dziedātāja Jolka uzstāsies Dzintaru koncertzālē 12. jūlijā

Dzintaru koncertzālē 12. jūlijā notiks apburošās poproka dziedātājas Jolkas koncerts. Jūrmalā dziedātāja savus cienītājus iepriecinās ar jaunām dziesmām, kā arī ar jau zināmiem un iemīļotiem hitiem.

Viena no Eirāzijā populārākajām Krievijas estrādes zvaigznēm Jolka Latvijā viesojas reti, un arī šeit biļetes uz viņas koncertiem tiek izpirktas ļoti strauji. Jolkas dziesmas vienmēr ir kā tiešs trāpījums mērķī – teicami izstrādāti muzikālie motīvi līdz ar vienmēr aktuāliem tekstiem un neizmērojamo mākslinieces harizmu ir kā atslēga uz klausītāju sirdīm.

Jolkas daiļradi nu jau var uztvert kā poproku, lai gan Krievijas estrādē viņa kļuva populāra kā absolūti alternatīva dziedātāja. Tomēr, tā kā Jolkas vokālam piemīt plašs diapazons, savos koncertos māksliniece bieži izpilda arī soulmūziku, regeju un ritma blūzu, šādi piesaistot patiesi plašu auditoriju. Talantīgā  māksliniece ir izdevusi piecus studijas albumus, ir sniegusi neskaitāmus koncertus, saņēmusi daudz apbalvojumu, tostarp Krievijā galveno mūzikas balvu „Zelta gramofons” un Gada dziedātājas titulu, tomēr viens no galvenajiem Jolkas panākumiem ir publikas mīlestība, jo klausītāji pavisam droši zina – kur ir Jolka, tur „..vēl nedaudz, un būs Provansa...”

12. jūlijā Dzintaru koncertzālē Jolka dziedās ne tikai visu iemīļotās kompozīcijas un jaunās dziesmas, bet arī dalīsies savā pieredzē un sapņos. Dziedātāja ir pārliecināta – „mūzika var padarīt pasauli gaišāku, bet, ja dzied no sirds, dziesma var modināt arī lielas laimes sajūtu.” 

Pirmās 300 biļetes par speciālo cenu -10%.

Organizators: koncertaģentūra 75 EVENTS.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
JOLKA / ЁЛКА Tr 12.07.2017 19:30 Dzintaru koncertzāle, Jūrmala 35.00 - 109.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļešu pamata cenas no 20,- līdz 99,- Eur

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Turaidas iela 1 Jūrmala Latvija
Organizators
75 PRODUCTION, SIA
75 PRODUCTION, SIA
Lielirbes iela 11-48 LV-1046 Rīga