Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jevgēnijs Južins un Jūlija Sņežina / Евгений Южин и Юлия Снежина

Sv 05.11.2017 18:00
Maskavas nams
15.00 - 25.00
Koncertizrāde “Nenodzēšamā gaisma” Jūlijas Sņežinas un Jevgēņija Južina izpildījumā ir kā atmiņas par trim lieliskiem 20. gs. māksliniekiem: dziedātāju Valentīnu Tolkunovu, kinoaktrisi Ludmilu Gurčenko un komponistu Jevgēņiju Martinovu. Šie trīs vārdi ir neaizmirstami, tos atceras un mīl skatītāji, tos atdarina, viņu meistarības līmeni cenšas sasniegt jaunie mākslinieki.

Trīs aktieru likteņi, kas piepildīti ar priekiem, skumjām, kāpumiem un kritieniem, publikas atzinību un aizmiršanu, draudzību un nodevību…, savīsies uz skatuves vienā vakarā, kad mēs atcerēsimies viņu dziesmas. 

Jevgēņijs JUŽINS – Pēterburgas dziedātājs un izpildītājs, daudzu starptautisko konkursu laureāts (to skaitā “Romansiāde 2007”, “Romances pavasaris 2006”, “Italian Magic” Venēcijā u. c.). Televīzijas kanāla “Rossija” projekta “Galvenā skatuve” dalībnieks. No 2007. gada pastāvīgs ikgadējo galakoncertu “Romansiādes zvaigznes Kolonnu zālē” un “Romansiādes zvaigznes Kremlī” dalībnieks.

Interese par Jevgēņija Južina daiļradi pieaug ar katru gadu: viņa plašās turnejas aptver visu Krieviju, koncerti notiek arī citās valstīs (Izraēlā, Itālijā, Latvijā, Igaunijā, Somijā u. c.),  viņa uzstāšanās tiek pārraidītas televīzijas tiešraidēs. Jevgēņija balss skan tādu radiostaciju kā “Радио России”, “Голос России” un “Эхо Москвы” ēterā. Lieliska muzikālā gaume, runas kultūra paša koncerta vadīšanā, brīnumaina iejušanās katra skaņdarba būtībā. Viņa bagātais tembrs, spēcīgā un tīrā balss un izteiksmīgais izpildījums, pēc klausītāju vārdiem, “uzrunā dvēseli un noved to laimes stāvoklī”. Daudzie Jevgēņija Južina talanta cienītāji sauc viņu par Krievijas zelta tenoru.

Jūlija SŅEŽINA – starptautisko konkursu  “Romansiāde”, “Romances pavasaris” laureāte, KF Prezidenta prēmijas “Krievijas cerība” un “Mis Romansiāde” titulu īpašniece.

Mākslinieces izpildījums ir piepildīts ar Pēterburgas aristokrātismu, eleganci un spēku, iekšējo dramaturģiju un katra atsevišķa tēla psiholoģisko izstrādātību. Jūlija ir savas dzimtās pilsētas personifikācija: inteliģence, estētiskā koķetēšana, maiguma, brīnumainā iekšējā un ārējā skaistuma apvienojums; viņa ir jebkura koncerta rota.

Sievišķība un sulīgs balss tembrs apbur no pirmajiem  mirkļiem.

Koncertizrādē skanēs tādas populāras kompozīcijas kā “Лебединая верность”, “Пять минут”, “Алёнушка”, “Стою на полустаночке” un citas.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jevgēnijs Južins un Jūlija Sņežina / Евгений Южин и Юлия Снежина Sv 05.11.2017 18:00 Maskavas nams 15.00 - 25.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
 

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators