Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jaungada romance

Ce 29.12.2016 19:00
Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejs
8.00 - 12.00
2016.gada 29.decembrī plkst.19.00 Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja Kolonnu zālē notiks Latvijas kolektīva «CLASSIC DUET» svētku koncerts.  Populāras dziedātājas Larisa Lutjko un Gaļina Poļakova un koncertmeistare Tatjana Černova piedāvā programmu «Jaungada romance», kas veltīta iemīļotajiem ziemas svētkiem. 

Klausītājus gaida aizraujošs muzikāls ceļojums dažādos laikmetos un žanros: skanēs A. Vivaldi, J.S. Baha, Dž. Rosīni, P. Čaikovska skaņdarbi, senas romances un populāras dziesmas. Visos laikos mūzika mūs uzrunā mūžīgajā mīlestības un harmonijas valodā.

Jaunā gada priekšvakarā Larisa Lutjko un Gaļina Poļakova vēlas iepriecināt rīdziniekus ar muzikālo veltījumu.

„CLASSIC  DUET” (Latvija) veido dziedātājas Gaļina Poļakova (mecosoprāns) un Larisa Ļutjko (soprāns). Vairāk nekā 10 gadu laika kolektīvs veiksmīgi uzstājies lielākajās Rīgas zālēs, Latvijas pilsētās, Berlīnes un Minhenes filharmonijas, Dānijas koncertzālēs, kā arī Pleskavā, Sanktpēterburgā, Maskavā,  Lietuva.

Dueta repertuārā ietilpst pasaules klasiskas skaņdarbi, vecās romances, čigānu un krievu tautasdziesmas, operešu un mūziklu fragmenti.

Dziedātāju profesionālā meistarība, intonācijas gludums, izpildījuma sirsnīgums vienmēr rod atzinību dažādu vecumu un tautību klausītājos.

Rīgas „CLASSIC DUET” turpina krievu ansabļa dziedāšanas vokālās skolas tradīcijas, kuras uzsāka slavenais krievu dziedātājs Pāvels Lisicians. Mašu Ruzannas un Karinas Lisicianas duets bija plaši pazīstams PSRS un ārzemēs 20. Gs. 70.-80. Gados.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jaungada romance Ce 29.12.2016 19:00 Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejs 8.00 - 12.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā:  ir

Norises vieta
Palasta iela 4 Rīga Latvija