Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

GRIGORIJS ĻEPSS / ГРИГОРИЙ ЛЕПС (mainīts norises datums)

Sv 09.04.2017 19:00
Arēna Rīga
35.60 - 120.60
*Iekļaujot norises vietas apkalpošanas maksu
Sakarā ar izmaiņām turnejas grafikā, Grigorija Ļepsa koncerts “Arēnā Rīga” tiek pārcelts no 19.marta uz 9.aprīli. Visas nopirktās biļetes ir derīgas pasākuma apmeklējumam pārceltajā datumā. Koncerta organizatori atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Grigorijam Ļepsam ir īpaši siltas jūtas pret Rīgu un brīnišķīgo Latvijas publiku. Mākslinieks ļoti nožēlo, ka koncertu tieši šajā pilsētā ietekmēja viņa grafika izmaiņas un cer, ka visiem, kas jau iegādājās biļetes, būs iespēja apmeklēt koncertu 9.aprīlī.

Ja kādu apsvērumu dēļ nav iespējams apmeklēt pasākumu 9.aprīlī, naudu par biļetēm, kas iegādātas „BIĻEŠU SERVISS” tīklā, var saņemt no 13.01.2017. līdz 26.03.2017., aizpildot pieteikuma veidlapu „BIĻEŠU SERVISS” mājas lapā. Papildus informācija pa tālruni 67325577

Jubilejas koncerts

09. aprīlī “Arēnā Rīga” savu 55 gadu jubileju ar lielu solo koncertu svinēs viens no populārākajiem Krievijas estrādes dziedātājiem Grigorijs Ļepss. Katru viņa uzstāšanos ar nepacietību gaida tūkstošiem pielūdzēju, taču jubilejas koncerts noteikti kļūs par īpaši spilgtu mūzikas notikumu! Grigorijs Ļepss prezentēs jaunu programmu “Ko tu tik nopietns?”

Grigorijs Ļepss ir dziedātājs ar apbrīnojamo harismu un enerģētiku. Unikāls balss tembrs, neatkārtojamā ekspresija un ar dziļo saturu piepildītās dziesmas – tas viss padara dziedātāja daiļradi patiesi unikālu. Viņš ir brutāls un romantisks, vīrišķīgs un sentimentāls. Jau sperot pirmo soli uz skatuves, Grigorijs Ļepss savaldzina zāli un meistarīgi pārvalda tās emocijas. 

Grigorijs Ļepss ir viens no tiem izpildītājiem, kas var atļauties radošos eksperimentus, tādēļ viņa dziesmas ir grūti ierobežot ar konkrētā žanra vai tematikas rāmjiem. Jubilejas koncertā noteikti gaidāmas pirmizrādes – Grigorijs Ļepss izpildīs pavisam jaunas kompozīcijas, taču izskanēs arī dziedātāja populārākie hīti, bez kuriem mākslinieku vienkārši nelaidīs prom no skatuves!

Nepalaidiet garām unikālo iespēju kopā svinēt iemīļotā dziedātāja jubileju 09. aprīlī “Arēnā Rīga”!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
GRIGORIJS ĻEPSS / ГРИГОРИЙ ЛЕПС (mainīts norises datums) Sv 09.04.2017 19:00 Arēna Rīga 35.60 - 120.60
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Biļešu cenas no 40,- līdz 150,- Eur

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:45

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
M EVENTS, SIA
M EVENTS, SIA
Vecmīlgrāvja 1. līnija 45-34 Rīga LV1015 Rīga