Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DISCO 90

Pk 18.11.2016 18:00
Arēna Rīga
15.00 - 25.00
DISCO 90

Grandiozs notikums – 5 leģendāri izpildītāji un grupas vienā koncertā! Deviņdesmito gadu kulta mūziķi – Dženija Bergena no grupas “Ace of Base”, Haddaway, Dr. Albans, La Bouche un SNAP 18.novembrī uzstāsies “Arēnā Rīga”!

Dženija Bergena no “Ace of Base”
Ar slaveno zviedru grupu “Ace of Base” iepazīstināt ir lieki. Viņi likuši visai pasaulei dejot savu dinamisko un vieglo superhitu ritmā. Grupas iespaidīgā radošā karjera sākusies pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados. Par “Ace of Base” pirmo veiksmīgo kompozīciju kļuva dziesma “Wheel of Fortune”. Hitam “All that she wants” bija nepieciešamas vien četras dienas, lai burtiski uzspridzinātu septiņpadsmit Eiropas un Āzijas valstu hitparādes. Albums “Happy Nation” tika iekļauts Ginesa rekordu grāmatā kā vispārdotākais debijas albums pasaulē, bet tā Amerikas analogs “Sign” iekļuva RIAA visu laiku pārdotāko albumu simtniekā.

Haddaway
Bez viņa superhitiem “What is love”, “Life”, “Rock my heart”, “I miss you” un “What about me” neiztika neviena deviņdesmito gadu diskotēka. Unikālā vokāla un enerģisko populārās mūzikas disko ritmu mijiedarbība padarīja mūziķi neizmērojami populāru un nodrošināja viņam deju mūzikas karaļa titulu.
Haddaway dzimis Trinidadas salā, bet pēc tam pārcēlies uz dzīvi Vašingtonā. Patstāvīgi iemācījies dziedāt, dejot un spēlēt ģitāru un tauri, jau 14 gadu vecumā viņš izveidoja savu pirmo grupu ar nosaukumu “Chances”. Pēc koledžas beigšanas viņš devās uz Vāciju, lai izmēģinātu spēkus šovbiznesā un izveidoja grupu “Elegato”.
Dziedātājs kļuva fenomenāli populārs 1993.gadā pēc sava debijas singla “What is love” izdošanas, kas ieņēma pirmās vietas teju visu Eiropas, Āzijas, Ziemeļamerikas un Latīņamerikas hitparādēs. Nākamie iznākušie singli vēl vairāk nostiprināja Haddaway slavu un padarīja viņu par vienu no vispopulārākajiem Eiropas deju mūzikas izpildītājiem.
 
Dr. Albans – pasaulē populārākais zobārsts
Dr. Albans – pasaulslavens Nigērijas izcelsmes zviedru mūziķis, kura hiti joprojām skan radiostaciju ēterā. Universitātē viņš mācījās par zobārstu un pat negrasījās kļūt par mūziķi, sākumā mūzika Albanam bija tikai hobijs. Lai apmaksātu studijas, viņš strādāja par dīdžeju populārā Stokholmas klubā.
Pirmos panākumus viņam atnesa kompozīcija “Hello, Africa”. Šī dziesma veltīta Albana nigēriešu saknēm. Mūziķa debijas albums pasaulē tika pārdots miljonos mērāmā tirāžā un atnesa viņam pasaules slavu. Pēc gada izdotais albums “One Love” tika izpārdots vairāk kā 1.6 miljonos eksemplāru. Šajā albumā iekļauta kompozīcija “It’s my life”, kas kļuva par dziedātāja vizītkarti un ieņēma vadošās pozīcijas Izraēlas, Nīderlandes, Vācijas un Lielbritānijas topos. Tai sekoja singls “One love”, un pārdoto albumu skaits sasniedza 1,7 miljonus kopiju. Viens pēc otra tika izdoti arī albumi “Look Who’s Talking” un “Born in Africa”. Dziesma “No Coke” kļuva par Zviedrijas antinarkotiku programmas motīvu.

La Bouche
Vācu grupa La Bouche ir slavenā producenta Franka Fariana projekts, kas kļuva par vienu no ievērojamākajām parādībām deviņdesmito gadu popmūzikā. Grupas repertuārā ir pop, dance pop, r’n’b un eurodance stilā komponētas dziesmas. Jau pirmais singls “Sweet Dreams” sasniedza ievērojamus rezultātus: 8. vieta Vācijā, 3. vieta Izraēlā, 1. vieta Itālijā un Spānijā, 5. vieta Šveicē. Tas iekļuva britu Top 30 un ASV Billboard HOT100 topā uzkāpa līdz 13. vietai, kur noturējās 33 nedēļas un sasniedza zelta statusu. Milzīgajiem panākumiem Eiropā, ASV un Kanādā sekoja debijas albums ar nosaukumu “Sweet Dreams”, kas ASV kļuva par bestselleru un padarīja grupu par deviņdesmito gadu sensāciju. Vairāku gadu garumā grupas nosaukums nemitīgi bija redzams preses izdevumu pirmajās slejās. Vēlāk sekoja hits “Fallin in Love”, bet dziesma “Be my Lover” burtiski uzspridzināja visas hitparādes abpus okeānam.

SNAP
Lielākajai daļai fanu euro dance grupa “Snap” pirmkārt saistās ar hitu “Rhytm Is A Dancer”, kas bija praktiski jauna parādība muzikālajā kultūrā. Pirmais grupas singls “The Power” vienā mirklī iekaroja popularitāti visā Eiropā un Ziemeļamerikā, ieņēma vadošas pozīcijas hitparādēs un ieguva platīna statusu. Pirmais albums “Wild Power” (1990) līdz šim brīdim ir viens no pārdotākajiem deju mūzikas albumiem.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DISCO 90 Pk 18.11.2016 18:00 Arēna Rīga 15.00 - 25.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atseviššķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:45

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS, SIA
BRAVO EVENTS, SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 Rīga LV-1045 Rīga