Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Dinas Rubinas literārais koncerts / Литературный концерт Дины Рубиной

Ce 13.04.2017 19:00
Kino Splendid Palace
12.00 - 30.00
Dina Rubina uzstāsies literārajā koncertā Rīgā, 13.aprīlī

 
Dina Rubina – Rakstniece ar lielo burtu, vairāk kā 40 vairākās valodās tulkotu grāmatu autore. Viņas daiļrade reizēm raisa diametrāli pretējas reakcijas, tomēr nekad neatstāj vienaldzīgu. Atver jebkuru grāmatu, uzreiz izlasi un nekavējoties sāc atkal pārlasīt, izbaudot katru vārdu. Kopējā Dinas Rubinas grāmatu tirāža ir aptuveni 8 miljoni. Viņas grāmatas ir iztulkotas 35 pasaules valodās.

Cik lieliska Dina Rubina ir uz skatuves! Dinu Rubinu varēs redzēt un dzirdēt 13.aprīlī, Rīgā, kinoteātra SPLENDID PALACE zālē.
Biļetes uz Dinas Rubinas koncertu var iegādāties BIĻEŠU SERVISS sistēmas kasēs.
Dinas Rubinas koncertā Rīgā varēs iegādāties autora personīgi parakstītu jauno grāmatu „Babij veter”, ko plānots izdot 2017.gada marta beigās.

Šīs, dažbrīd šokējošās, asās un sāpīgās grāmatas stāstījuma centrā – Sieviete. Varone, jaunībā – izpletņlēcēja un gaisa balona pilote, izdzīvojot personīgo traģēdiju, ir spiesta pievērsties pavisam citam darbam citā valstī, var teikt, brīnumzemē: viņa ir kosmetoloģe un strādā Ņujorkā.

Vesela virkne dīvainu personāžu paiet viņas acu priekšā, jo savas tagadējās profesijas ietekmē, varone sastopas ar fantastiskiem, mūsdienās gandrīz ierastiem „genderisma piekritējiem”, ar drosmīgiem, pat nepatīkamiem sabiedrības dzīves attēliem. Dīvaini, bet no šīs virtenes, atbilstoši varones teiktajam, „kroplums” izaug par mūsdienu mīlestības grotisku, traģisku, niecīgu un augstu tēlu.

„Šim stāstam, kurā nav neviena lamuvārda, vajadzētu iznākt ar atzīmi 18+, bet labāk 40+…, jo tajā viss ir tik ļoti atkailināts un neaizsargāts, cinisks un intīms, ka daudzās ainās kaunuma nokrāsa piepilda seju un šļakstās sirdī, - samulsusī cilvēka sirds, visos laikos drosmīgi un neatlaidīgi sapņoja tikai par vienu: par mīlestību…”

Vairāk informācijas: http://www.zagranicy.lt/viktor-shenderovich-koncerty

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Dinas Rubinas literārais koncerts / Литературный концерт Дины Рубиной Ce 13.04.2017 19:00 Kino Splendid Palace 12.00 - 30.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 5 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
ZA GRANICY, UAB
Gelvonų g. 2 Vilnius LT-07149 Vilnius