Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

DIĀNA ARBEŅINA UN NOČNIJE SNAIPERI

Pi 06.03.2017 19:30
Rīgas Kongresu nams
20.00 - 50.00
Pavasara sākumā Rīgā uzstāsies Diāna Arbeņina un "Nočnije Snaiperi" ("Ночные снайперы"). Noslēdzot teju ceļojumu apkārt pasaulei ar tūri "Izdzīvos tikai iemīlējušies", beidzot mākslinieki prezentēs šo programmu arī Latvijā. Koncerts notiks 6.martā Kongresu namā.

Albums “Izdzīvos tikai iemīlējušies”, kurā iekļautas 13 kompozīcijas, ieguvis “platīna statusu” tikai četru mēnešu laikā pēc tā izdošanas 2016.gada februārī. Tas nav līdzīgs tam, ko jebkad radījuši “Snaiperi”, taču vienlaikus viņu unikālais skanējums palicis nemainīgs. Neatkārtojamais grupas stils ir tiešs un vienlaikus dzīvs, īsts, ko piepilda jēgpilna, brīva valoda, kas atklāj tik daudz, cik vien mūziķis var atklāt savam klausītājam.

  “Šis ir mans atklātākais un labākais albums par mīlestību,” stāsta Diāna Arbeņina. Pat albuma vāciņš atšķiras no iepriekšējiem. Ar savu drosmi un tēla dziļumu viņa pārsteigusi visus bez izņēmuma – Diāna Arbeņina uz tā redzama pilnībā atkailinājusi ne tikai savu dvēseli...

“Nočnije Snaiperi” ir viena no vadošajām Krievijas rokgrupām ar vairāk kā 20 gadus ilgu vēsturi. Katru gadu tā sniedz simtiem koncertu visā pasaulē. Grupas krājumā ir neskaitāmi apbalvojumi, tituli un prēmijas, tai skaitā uzvara nominācijā “Gada koncerts”, kuru mūziķi saņēma par sensacionālo uzstāšanos kopā ar 120 dalībnieku lielo Snaiperu kori festivālā “Našestvije 2014”. Grupas nemainīgā līdere Diāna Arbeņina slavena arī kā rakstniece, mākslinieciskās un publicistiskās prozas autore. Paralēli dziesmām Arbeņina raksta arī dzeju un prozu, kuru izdod autorkrājumos. Viņai piešķirts “Gada cilvēka” tituls un neatkarīgā prēmija “Triumfs”, viņa ir arī ASV zīmola “Gibson” un “Pasaules Dabas fonda” (WWF) vēstniece.

“Snaiperiem” ir desmitiem hitu, tūkstošiem fanu visā pasaulē un neviena koncerta, kas līdzinātos kādam no iepriekšējiem. Katra leģendārās grupas uzstāšanās ir aizraujošs rokenrols un neaizmirstami svētki!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
DIĀNA ARBEŅINA UN NOČNIJE SNAIPERI Pi 06.03.2017 19:30 Rīgas Kongresu nams 20.00 - 50.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atseviššķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
BRAVO EVENTS, SIA
BRAVO EVENTS, SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 Rīga LV-1045 Rīga