Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Čigānu folkloras ansamblis ILO

Se 14.01.2017 19:00
Rīgas Kongresu nams
14.janvārī Kongresu namā uzstāsies Maskavas čigānu folkloras ansamblis „ILO”. Skatītājus gaida tikšanās ar mūziķiem, kuri iepazīti filmās „Tumšās acis” (“Очи черные”) ar Marčello Mastrojani galvenajā lomā, „Noslēpumainais mantinieks” (“Загадочный наследник”) ar Inokentiju Smoktunovski un, protams, kādreiz tik populārajā kinolentē „Tabors aiziet debesīs” (“Табор уходит в небо”). Folkloras ansamblis „ILO” ar talantīgo solisti Natāliju Buziļevu bieži uzstājas gan Krievijā, gan ārpus tās robežām. Skatītāju atzinību mūziķi izpelnījušies ikvienā koncerta norises vietā, un viņiem sajūsmā aplaudējusi Francijas, Itālijas, Vācijas, Norvēģijas un citu valstu publika.

“ILO” jau koncertēja Latvijā, taču gaidāmais koncerts ansambļa māksliniekiem būs īpašs. Tieši ar Latviju ir saistīts jauna posma sākums viņu dzīvēs. 2016. gadā ansambļa mākslinieki veiksmīgi izgājuši kursu Starptautiskajā svara pārvaldīšanas Akadēmijā VITALITY LATVIA (Aizpute). Nav noslēpums, ka fiziskā forma un izskats ir svarīga mākslinieku skatuves panākumu sastāvdaļa. Akadēmijas moto ir: “Tavs ceļš uz jaunu dzīvi!” Par to “ILO” dalībniekiem bija iespēja pilnībā pārliecināties. Fiziskās atjaunošanās pieredze, ko uzdāvinājusi VITALITY LATVIA, atklāja viņos jaunus resursus un pavēra ceļu uz turpmākiem radošiem panākumiem.

Ansambļa “ILO” mākslinieciskais vadītājs Iļja Vasiļjevs izsaka savu pateicību Akadēmijas VITALITY LATVIA speciālistiem un atzīmē: “Rezultāts, ko sasniedzu 3 nedēļu laikā Akadēmijā, pārspējis visas manas pārdrošākās vēlmes. Grūti noticēt, ka pa šo laiku, ēdot 5 reizes dienā, var pazaudēt 10 kg! Nepārspīlējot, esmu kļuvis par citu cilvēku. Var teikt – esmu dzimis no jauna. Kopā ar lieku svaru pazuda arī vairākas veselības problēmas. Parādījās enerģija, možums. Darbspēja palielinājās uz 100%. Es pat atkal sāku dejot, ko neesmu darījis jau sen un ko ar prieku demonstrēšu uz skatuves”.

Koncertā 14.janvārī skanēs dziesmas no ansambļa “ILO” izdotajiem albumiem „Цыганское сердце”, „Душа”, „Наташка”, “Воскресение”, kas iekļuvušas slaveno dziedātāju Varjas Paņinas, Ļaļas Čornajas un Nikolaja Sličenko izpildīto dziesmu zelta fondā. Vācijā tika izdot albums “Лучшие песни цыган мира”, kurā tika iekļautas arī “ILO” dziesmas. “ILO” daudzkārt ticis godalgots starptautiskajos romu kultūras festivālos. Ansambļa daiļrade ļauj ieskatīties bagātīgajās čigānu tautas kultūras tradīcijās, noklausīties melodiskās taboru dziesmas un senās romances.

Projekta mecenāts.

Starptautiskā Akadēmija VITALITY LATVIA piedāvā saviem klientiem individuāli izstrādātas svara pārvaldīšanas programmas, kas tiek realizētas augsti kvalificētā personālā uzraudzībā. 2013. gadā Akadēmiju nodibinājis pazīstams Franču uzņēmējs Filips Denains (Philip Denain). Ekskluzīvu 4 un 5 zvaigžņu apartamentu komplekss atrodas apbrīnojami skaista dabas parka teritorijā, prom no kārdinājumiem, ikdienas steigas un stresa.

Vairāk informācijas par Akadēmiju: www.academyvitality.com
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Čigānu folkloras ansamblis ILO Se 14.01.2017 19:00 Rīgas Kongresu nams
Noticis
Der zināt

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atseviššķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
DOMINO TEĀTRIS, SIA
DOMINO TEĀTRIS, SIA
Pulkveža Brieža iela 31 Rīga LV-1045 Rīga