Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ATCELTS - Izrāde - koncerts DZIEDĀTĀJU IR DAUDZ - PEVCOVS VIENS

Se 19.11.2016 18:00
Maskavas nams
Cilvēciskums! Talants! Viņš - ne tikai viens no vispieprasītākajiem teātra “Ļenkom”  aktieriem, viņš spēlē -  mūziklos, pastāvīgi filmējas, televīzijā, pasniedz aktieru meistarību un nodarbojas ar labdarību.

Bet kā viņš dzied! Tā lūk, patiesi, dziedātāju ir daudz – Pevcovs viens!

Krievijas Tautas aktieris Dmitrijs Pevcovs un pazīstamā grupa Kar Tuš muzikanta, dziesmu autora, dziedātāja Andreja Vertuzajeva vadībā, uzaicina Jūs uz ekskluzīvu autora programmu, kas tiks piedāvāta Maskavas Namā 19. novembrī X jubilejas kinofestivāla ietvaros.

Jūs sagaida spilgta, krāsaina, pilna mēroga muzikāla darbība divos cēlienos ar starpbrīdi. Koncerts pilnībā skanēs dzīvajā. Programma sastāv apmēram no 24 kompozīcijām. Programmas liriskais kalngals -  Alekseja Ribņikova “Jūras virsnieku romance”  ar Andreja Vozņesenska vārdiem no ''Ļenkom” teātra izrādes “Junona” un “Avosj”, kurā Dmitrijs Pevcovs spēlē galveno lomu. Koncerta retro-daļas sastāvā lieliski izpildāmās Aleksandra Vertinska dziesmas, senās krievu romances un pdomju komponistu dziesmas.
Programmas humora daļā skanēs Alekseja Kortņeva, Loras Kvint, Dianas Arbeņinas un citu autoru dziesmas.

Koncerta galvenais elements – grupas “Kar Tuš” solo sets, kurā izceļas Andreja Vertuzajeva balss skaistais skanējums un grupas varenais draivs.  Muzikālā kolektīva “Kar Tuš” sastāvā – slavenais muzikants, krievu roka leģenda, multi -instrumentālists – Oļegs Sakmarovs, pazīstamā saksafona solo  no dziesmas “Gudbai Amerika” autors.  Šis muzikālais darbs tāpat skanēs koncerta programmā.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ATCELTS - Izrāde - koncerts DZIEDĀTĀJU IR DAUDZ - PEVCOVS VIENS Se 19.11.2016 18:00 Maskavas nams
Atmaksa
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija