Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

ANI LORAK

Tr 30.11.2016 19:30
Rīgas Kongresu nams
Ani Loraka piedāvā šovu - “Karolīna”

30. novembrī uz Kongresu nama skatuves dziedātāja Ani Loraka prezentēs grandiozu šovu “Karolīna”. Visus koncerta priekšnesumus saista vienota sižeta līnija. Katrs numurs un katra dziesma ir atsevišķs neliels stāsts par meiteni no mazās pilsētiņas, kurai nebija nekā izņemot vēlmi kļūt par dziedātāju, un kura par spīti visam īstenoja savu sapni! Viņa mīlēja, viņa zaudēja, viņai lika vilties... Taču savā sirdī viņa saglabāja ticību labestībai un mīlai, pārvarēja visas grūtības un kļuva par Ani Loraku. Un tagad viņa var teikt jaunākai paaudzei: “Skaties, man izdevies, varēsi arī tu! Tici saviem spēkiem un nekad nepadodies. Tikai tu esi savas dzīves režisors”.

Ani Lorakas šovi ir - tikai dzīvā skaņa, dziedātājs neatkārtojama balss, jaunas dziesmas un iemīļotie hīti, pārsteidzoši deju priekšnesumi, krāšņi tērpi un dekorācijas. Šovs “Karolīna” nevienu neatstās vienaldzīgu, jo tas ir stāsts, kas pārsteidz ar savu sirsnību.

Ani Loraka ir Ukrainas Tautas māksliniece, Krievijas “Labākā dziedātāja” (MUZ TV 2013. un 2015. gada prēmijas, RuTv 2015. gada prēmija), labākā Ukrainas dziedātāja. Dziedātājai ir saņēmusi piecas “Zelta Gramofons” prēmijas un prēmiju ZD Awards. Viņa ir konkursa “Eirovīzija – 2008” otrās vietas, apbalvojuma “Artistic Award Eurovision Song Contest” un Pasaules jauno izpildītāju konkursa “Big Apple Music-96” (Ņujorka) grand prix ieguvēja, “Labākā dziedātāja” (Eurovision Song Contest Radio, 2008), “Gada cilvēks” (2009., 2011., 2013.), “Skaistākā Sieviete” žurnāla “Viva!” lasītāju vērtējumā (2006., 2013.), ANO labas gribas vēstniece 2004. gadā, programmas “Sērdienībai - nē!” balss.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
ANI LORAK Tr 30.11.2016 19:30 Rīgas Kongresu nams
Noticis
Der zināt

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atseviššķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
DOMINO TEĀTRIS, SIA
DOMINO TEĀTRIS, SIA
Pulkveža Brieža iela 31 Rīga LV-1045 Rīga