Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Amerikāņu kalniņi/ Американские горки

Pk 01.12.2017 19:00
Maskavas nams
6.30 - 15.00
AMERIKĀŅU KALNIŅI. KOMĒDIJAS PIRMIZRĀDE!

Maskavas namā Rīgā – ilgi gaidītā pirmizrāde ar eleganto Mārtiņu Vilsonu un valdzinošo Kseniju Drovņikovu.

LOMĀS:
MĀRTIŅŠ VILSONS
Teātra un kino aktieris, piedalījies vairāk nekā 50 filmās, kuru starpā ir “Mirāža”, “Intermeitene”, “Fans”, “Jūras vilks”, “Skitu zelts”, “Sarkanā kapela”, “Če komanda”, “Dēls par tēvu”, “Kā es kļuvu par krievu”, “Teicamniece”. Turpina darbu kinematogrāfā un teātrī.

KSENIJA DROVŅIKOVA
Teātra un kino aktrise. 2006. gadā absolvējusi Ščukina Teātra institūtu (Maskava), 2008. gadā – maģistratūru Ščukina Teātra institūtā Skatuves dejas klasē. Strādāja kā pedagoģe no 2006. līdz 2010. gadam. Septiņas sezonas – A.Džigarhaņana vārdā nosauktā Maskavas teātra aktrise.

MĀRTIŅŠ VILSONS: “Ļoti asprātīgs un interesants materiāls. Parasti skatītāji ne tikai noskatās izrādi, viņi domā: “Kā lugas varoņa vietā rīkotos es?”. Nāciet uz mūsu pirmizrādi – būs, par ko pasmieties un padomāt!”

KSENIJA DROVŅIKOVA: “Pārsteidzoši daudzšķautņaina un spilgta luga. Komēdija ieinteresēs ikviena vecuma skatītājus. Nevaram ne sagaidīt pirmizrādi!”

Sižets atgādina braucienu pa “amerikāņu kalniņiem”. Jaunas sievietes un solīda vīrieša nejauša tikšanās noved pie dažādām amizantām un muļķīgām situācijām, no kurām varoņiem nākas izkļūt ar vārdiskās ekvilibristikas palīdzību. Ceļu no mīlestības līdz naidam un atkal atpakaļ Viņa un Viņš pārvar fantastiskā ātrumā, un tas notiek valdzinošas mūzikas pavadījumā. Protams, dejas arī būs...

“Amerikāņu kalniņi” nav vienkārša komēdija. Tas ir jēgpilns un emocionāls ceļojums, kurā atrodamas atbildes uz daudziem jautājumiem sievietes un vīrieša starpā. Izrāde patiks visiem, kuri vēlas ne tikai pasmieties vien, bet arī padomāt.
Izrāde krievu valodā.

Papildu informācija - 2232 0895, 2973 2955

Skatuve Maskavas namā ir viegli pārskatāma no jebkuras vietas zālē un balkonā. Ejas iekārtotas zāles malās un vidusdaļā. Krēsli ir lieli, mīksti un ērti. Maskavas namā darbojas omulīga kafejnīca. Smaidi un lielisks noskaņojums ir garantēti!

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/AbaZur

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Amerikāņu kalniņi/ Американские горки Pk 01.12.2017 19:00 Maskavas nams 6.30 - 15.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Skolēniem, dienas nodaļas studentiem, pensionāriem, invalīdiem biļešu atlaide - 10%! (Atlaide darbojas, pie ieejas uzrādot apliecību!)

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda:  krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija
Organizators
Teātris Abažurs, biedrība
Sesku iela 7k-2-26 LV-1035 Rīga