Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Aleksandra Vertinska romances Jūlijas Viļumanes izpildījumā / Романсы Александра Вертинского в исполнении Юлии Вилюмане

Pi 26.06.2017 20:00
Mākslas galerija FIGARO ART
20.00
26. jūnijā Aleksandra Vertinska romances Jūlijas Viļumanes izpildījumā
 
Aleksandrs Vertinskis - krievu estrādes mākslinieks, kino aktieris, komponists, dziedātājs, kas bijis elks 20. gadsimta sākumā. Vertinskis un viņa māksla, kā norādīts, " ir fenomenāla, ar gandrīz hipnotizējošu ietekmi gan uz parastu, gan elitāru publiku".

Jūlijas Viļumanes koncerts "Vertinska romances" nav tikai dziesmas, kas izpildītas profesionāli un ar sirdi un dvēseli, bet tas ir arī stāsts par Aleksandra Vertinska svarīgākajiem dzīves mirkļiem.

Jūlija ir dzimusi Daugavpilī. Beigusi Rīgas Jāzepa Vītola mūzikas skolu. Pēc tam stažējusies P. Čaikovska vārdā nosauktajā Maskavas konservatorijā Krievijas Tautas mākslinieku klasē pie profesora Z. Sotkilava.

Dziedātāja ir trīs starptautisku konkursu laureāte. Savu dziedātājas solo karjeru sākusi Maskavā, sadarbojoties ar Zurabu Sotkilavu. Pēc tam tikusi angažēta Leipcigas operā, kur dziedājusi Dezdemonas partiju Džuzeppes Verdi operā  "Otello".

Jūlijas Viļumanes repertuārā ir tādas solo partijas kā Tatjana  (Jevgeņijs Oņegins), Mimī (Bohēma), Dezdemona  (Otello), Santucca ( Zemnieka gods), Amēlija (Masku balle).

Dziedātājas daiļrade ir saistīta arī ar kamermūziku. Viņas repertuārā ir daudz ļoti zināmu ārzemju un krievu komponistu dziesmu un romanču.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Aleksandra Vertinska romances Jūlijas Viļumanes izpildījumā / Романсы Александра Вертинского в исполнении Юлии Вилюмане Pi 26.06.2017 20:00 Mākslas galerija FIGARO ART 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 10 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir, lūdzu sazināties ar organizatoru t.+371 27064300

Norises vieta
Organizators
Creative Space Cat in the Bag, biedrība
Madaru iela 2, Katlakalns LV-2111 Ķekavas novads