Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PROŽEKTORPERISHILTON / ПРОЖЕКТОРПЕРИСХИЛТОН

Se 18.11.2017 18:00
Arēna Rīga
25.60 - 100.60
*Iekļaujot norises vietas apkalpošanas maksu
Četri asprātīgi un ironiski TV raidījumu vadītāji atkal ir kopā! 18.novembrī vispopulārākais Krievijas improvizācijas šovs “Prožektorperishilton” (“ПрожекторПерисХилтон”) norisināsies uz “Arēna Rīga” lielās skatuves.

Četru sezonu garumā raidījumam “Prožektorperishilton” bija viens no augstākajiem reitingiem “Pirmajā kanālā”. Katru gadu “Prožektors” saņēma TEFI balvu, kā labākais informatīvi izklaidējošais raidījums, bet klips “Esam noilgojušies! Drīz satiksimies!” (“Скучаем! Скоро встретимся!”) tika nominēts kategorijā “Ētera promo”.

Visasprātīgākie un ironiskākie raidījuma vadītāji -  Ivans Urgants, Gariks Martirosjans, Sergejs Svetlakovs un Aleksandrs Cekalo – atkal ir kopā un pārvietos šova “Prožektorperishilton” improvizācijas un lielās skatuves. Neformālās sarunas formātā viņi komentēs avīžu rakstus, apspriedīs aktuālus jaunumus un kolorītus notikumus. Nobeigumā, kā jau ierasts, skatītājus sagaida spožais muzikālais fināls, kas ir neatņemama šī humora un ironijas kokteiļa sastāvdaļa. Iespējams arī kāds no skatītājiem kļūs par viesi pie vadītāju galda uz “Arēna Rīga” skatuves. 

Patiesi labs humors, asprātīgie un aktuālie joki, ekspromti un improvizācijas – tas viss ir  “Prožektorperishilton”! Vai esat noilgojušies? Drīz satiksimies! 18.novembrī “Arēnā Rīga”.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
PROŽEKTORPERISHILTON / ПРОЖЕКТОРПЕРИСХИЛТОН Se 18.11.2017 18:00 Arēna Rīga 25.60 - 100.60
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h40min
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:45

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
M EVENTS, SIA
M EVENTS, SIA
Kalngales iela 8-105 LV-1015 Rīga