Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Latgalīšu pēcpusdiena Grenctālē

Se 07.10.2017 17:00
Grenctāles kultūras nams
3.00 - 5.00
Grenctāles kultūras nams dzīvs!

Diskusijās par Grenctāles kultūras namu izskanēja pārmetumi, ka Bauskas novadā lielākā sarīkojumu un koncertu ēka netiekot pilnvērtīgi izmantota. Tā nav tiesa, un to apliecinās Latvijas etnisko novadu muzikanti, amatnieki, folkloristi, aicinot ļaudis uz tematiskajām dienām Brunavas pagasta Grenctāles kultūras namā.

Sarīkojumu ciklu ievadīs ''Latgalīšu pēcpusdiena'' sestdien, 7.oktobrī. No pulksten 14 ikviens bez maksas varēs iepazīt Aglonas Maizes muzeja saimnieces Vijas Kudiņas glabāto mantojumu, Jēkabpils amatnieka Gundara Velvika klūgu pinumu meistardarbus, keramiķa prasmi, muzicēt un iet rotaļās kopā ar folkloras kopu ''Upīte'' no Viļakas. Darbosies Latgales Studentu centra garais grāmatu un informācijas disku galds ar materiāliem par novada vēsturi.

Pulksten 17 sāksies koncerts, kurā uzstāsies grupa ''Starpbrīdis'', “Sastdīnas myzikants”, ''Dvinskas muzikanti'', Andris Baltacis un Ēriks Gruzniņš. Biļetes pieejamas ''Biļešu servisa'' kasēs un interneta vietnē bilesuserviss.lv.

Ikviens uzrunātais mūziķis un amata meistars ar prieku atbalstīja ideju ar novadu mantojuma dzīvīgo noskaņu papildināt Grenctāles kultūras nama ikdienas norises. Plānots te rīkot arī Kurzemes  un Vidzemes dienas, ciklu noslēdzot ar Zemgales dienu, kura ''odziņa'' būs projekta “Mans tautastērps'' radošā komanda.

Sarīkojumu atbalsta Brunavas pagasta pārvalde un vadītāja Baiba Marčenkova, saimniecība ''Kāpostnīca'' un saimnieki Iveta un Ziedonis Ļekūni, zemnieku saimniecība ''Krišjāņi'', SIA "Roll Graphic" un SIA ''Kilometriņš'', kas nodrošinās apmeklētājiem transportu no Bauskas līdz Grenctāles kultūras namam un atpakaļ.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Latgalīšu pēcpusdiena Grenctālē Se 07.10.2017 17:00 Grenctāles kultūras nams 3.00 - 5.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.00 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Atrašanās vieta kartē ŠEIT

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Grenctāle Latvija
Organizators
Radīti Kultūrai, SIA
Ērgļi 1 – 5 Ērgļi, Brunavas pag. Bauskas nov.