Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Kurzemes pēcpusdiena Grenctālē

Se 09.12.2017 17:00
Grenctāles kultūras nams
Radīti Kultūrai komanda 7.oktobrī aizsāka sarīkojumu ciklu par kultūrvēsturisko novadu dienām Grenctālē, pirmais sarīkojums tika veidots, lai iepazītu Latgaļu kultūru, tradīcijas, ēdienu un amatnieku mākslu, dienas pirmajā daļā apmeklētājus priecēja folkloras kopa "Upīte" no Viļakas, savus radošos darbus izrādīja un savu meistarprasmi nodemonstrēja klūgu pinējs no Jēkabpils, ar maizi un šmakovku atbrauca prasmīgā saimniece Vija Kudiņa "Aglonas maizes muzejs", ar jaunākajām grāmatām Latgaļu valodā priecēja Latgales studentu centrs, koncertā ar dziesmām, stāstījumu un jokiem priecēja Ēriks Gruzniņš, "Sastdīnas muzykants", grupas "Starpbrīdis" un "Dvinskas muzikanti", kā arī grupas "Baltie lāči" līderis Andris Baltacis. Pēc veiksmīgi noorganizēta sarīkojuma, turpinājumam jābūt, tāpēc 9.decembrī plānojas Kurzemnieku diena Grenctālē.

9.decembrī uz grenctāli brauks Kurzemes amatnieki ar Maizi no Liepājas, Saldus Gotiņu konfektes, kokamatnieks no Jūrkalnes, Tēviņu mājas vīns no Kandavas, ja jūrā valdīs labi laikapstākļi tad būs arī kūpinātas jūras zivis no Užavas. Pasākumā piedalīsies arī  Alsungas Suitu sievas. Šajā pasākumā ieeja bez maksas.


Bet plkst 17.00 būs koncerts kurā piedalīsies Ventspils Blūmizeristi, Lustīgais Blūmizers, Māris Blāze no grupas Jūrkant, Grupas Līvu dibinātājs Juris Pavītols ar dēlu Matīsu Pavītolu.

Koncerta ieejas biļetes cenas 7 eiro bērniem, pensionāriem, invalīdiem 30% atlaide.

Biļetes iespējams iegādāties Cirkle K, Latvijas pastā, Biļešu servisa kasēs un www.bilesusserviss.lv, Bauskas Kultūras centra kasē.

Plkst. 13.30 un plkst. 16.20 no  Bauskas viesnīcas laukuma kursēs speciāli  organizēts bezmaksas autobuss uz Grenctāli un  pēc koncerta arī atpakaļ.

Darbosies bufete.

Informatīvais atbalstītājs: Bauskas Dzīve.

Pasākumu  atbalsta: Brunavas pagasta pārvalde, SIA "Kilometriņš", Kafejnīca "Pitstop", P/S Kāpostnīca, SIA Roll Grapich, SIA Biļešu serviss

Telefons informācijai 26683510

Būs arī balle kurā spēles Lustīgais Blūmīzers


Dreskods: Balles dress kods Vīrieši  uzvalkos un Dāmas vakarkleitās.

Ballei ieeja  7eiro, koncerta apmeklātājiem 30 % atlaide.

Galdiņu pieteikt pa telefonu 26683510

Biļetes iespējams iegādāties Cirkle K, Latvijas pastā, Biļešu servisa kasēs un www.bilesusserviss.lv, Bauskas Kultūras centra kasē.

Organizē: SIA "Radīti Kultūrai"
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Kurzemes pēcpusdiena Grenctālē Se 09.12.2017 17:00 Grenctāles kultūras nams
Noticis
Der zināt

Bērniem līdz 16g.v., pensionāriem un invalīdiem 30% atlaide - apliecība būs jāuzrāda pie ieejas.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu
Bezmaksas ieeja: līdz 8 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 15:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Grenctāle Latvija
Organizators
Radīti Kultūrai, SIA
Ērgļi 1 – 5 Ērgļi, Brunavas pag. Bauskas nov.