Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Troļļu Jaungada piedzīvojumi / Новогодние приключения Троллей

Tr 27.12.2017 19:00
Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
5.00 - 17.00
Karsto cenu akcijas laikā no 12.- 14. decembrim ievadot kodu decembris17,  visām biļetēm (izņemot dāvanas) tiek piemērota 40% atlaide. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT
Maskavas teātris "TERRRA-SHOW”
JAUNGADA PASAKA VISAI ĢIMENEI
«Troļļu Jaungada piedzīvojumi»

Personāži:
Salatēvs, Sniegbaltīte, Troļļi Rozīte un Puķītis, Šapokļaka, Nemirstīgais Kašķejs, Sniegavīri Sņežoks un Sņežana, meža zvēriņi, kosmiskās planētas valdnieks Kleo Ufoss, Princis Amadejs un Princese Amadesa, 2018.gada simbols Suns.

Salatēvs un Sniegbaltīte Pilī gaida viesus. Visi ielūgtie viesi uz svētku balli dodas ar īpašu Burvju vilcienu. Par galvenajiem Salatēva palīgiem šajā gadā ir norīkoti Troļļi Rozīte un Puķītis. Puķītis ir izgudrojis “Jaungada plaukšķenes”, kuras spēj cilvēkus un priekšmetus pārvietot laikā.

Arī Šapokļaka ļoti grib nokļūt uz svētkiem. Bet vairāk par visu pasaulē viņa grib kļūt par sniegbaltīti. Tieši tāpēc viņa nolemj nozagt “Jaungada Plaukšķenes”, un ar to palīdzību pārcelt Sniegbaltīti prom no Pils, bet pati ieņemt viņas vietu.

Vēl lāgā nepaspējusi nokļūt ballē,  Sniegbaltīte pazūd. Bet uz kurieni? Eglīte to palīdzēs noskaidrot. Viņa Troļļiem un bērniem dāvā maisiņu ar burvju priekšmetiem un pačukst, ka Sniegbaltīte ir pārcelta uz Kašķeja pili.

Troļļi Rozīte un Puķītis kopā ar bērniem dodas Sniegbaltītes meklējumos. Viņus gaida neparasti piedzīvojumi.

Bērni paviesosies pie Kašķeja, lidos kosmosā uz tālo planētu KLEO, izglābs planētas iedzīvotājus no tīklu vīrusa, un ar Rinča Amadeja un Princeses Amadesas palīdzību caur laika portālu atgriezīsies uz Zemes. Atbrīvos Sniegbaltīti un tiks galā ar visiem ļaundariem.

Visi uz svētkiem paspēj laikā. Vairāk nekas netraucē Jaunā gada iestāšanos un svinīgās balles sākumu. Bērnus sagaida dziesmas, dejas un, protams, tikšanās ar Salatēvu.

Īsts Jaungada priekšnesums !!!
Īsti Jaungada piedzīvojumi !!!
Īsts Salatēvs un Sniegbaltīte !!!
Izrādē tiek izmantoti tikai īpaši šai izrādei radīti muzikālie numuri.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/youareevents.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Troļļu Jaungada piedzīvojumi / Новогодние приключения Троллей Tr 27.12.2017 19:00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle 5.00 - 17.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Karsto cenu akcijas laikā no 12.- 14. decembrim ievadot kodu decembris17,  visām biļetēm (izņemot dāvanas) tiek piemērota 40% atlaide. Paraugs koda ievadīšanai ŠEIT

Pasākumu drīkst apmeklēt:
nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Organizators
YOU ARE events agency, SIA
Baltijas iela 9-43 LV-3400 Liepāja