Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Tone of Life & Sound Mystery koncerts - meditācija OCEAN OF CHOICE

Ot 28.02.2017 19:00
Kino Splendid Palace
16.50 - 32.50
Tone of Life & Sound Mystery mistisku skaņu koncertā Ocean of Choice

Aicinam uz pārsteidzošu, transformējošu mūzikas mistēriju pieredzi, kurā saplūdīs 160cm kosmiskie gongi Mother Earth & Farther Sky un viņu ģimene ar arhajiskajiem un mūsdienu instrumentiem un cilvēka balsi, aizvedot ceļojumā uz īpašu dziļa miera un iekšējas relaksācijas telpu. Izkūsti skaņas okeānā, kur iespējams ir pilnīgi viss...

Skaņas mistērija ir dziļa iegrimšana dzīvā skaņā, ceļojums kosmisko vibrāciju izplatījumā. Brīnumainu instrumentu smalkās vibrācijas aizķer cilvēka dvēseles jutīgākās stīgas, aiznesot uz mistisku pārdzīvojumu pasauli.

Koncerta mistērijas laikā skanēs vesela gongu plejāde (tai skaitā 2 īpaši 160cm milži), kristāla trauki, monohords, santurs, fleitas, šamaņu bungas, svilpes un peruāņu ūdens fleitas. Skaņas simfoniju papildinās elektriskās ģitāras un klavieru kosmiskās skaņas, kā arī pārsteidzošs vokāls...

Toms Soltrons (Tom Soltron), Polija
Toms strādā ar gongiem, dzidošo trauku masāžu un arhaiskajiem instrumentiem kopš 2002.gada, kas viņš uzsāka saadarbību ar gongu meistaru Donu Konro (Don Conreaux) viņā pirmajās vizītēs Eiropā. Vēlāk Toms devās savā intuitīvajā virzienā pētot zināšanas Himalajos (Napāla un Indija) un Dienvidamerikā, savienojot daudzu gadu garumā iegūto, lai mācītu tālāk. Toms ir viens no pionieriem, kas ienesa skaņas masāžu ar dziedošajiem traukiem, gongiem un arhaisko instrumentu sakrālā toņa improvizāciju Eiropas vairākās valstīs, kā arī Emirātos, Austrālijā, Jaunzēlandē un Dienvidamērikā.

Toms pēta skaņas un frekveces ietekmi uz cilvēka smadzeņu viļņiem. Tone of Life organizē seminārus un koncertus visā pasaulē. Toms ir ierakstījis ar dažādiem mūziķiem no visas pasaules mūziku iekšējam ceļojumam.

Abija Delsola (Abby DelSol), Argentīna
2000.gadā sākās viņas darbs ar šamaniskajām praksēm, lai palīdzētu cilvēkiem savienoties ar savām sirdīm un vajadzībām. Abija bija atbildīga par iepazistināšanu ar gongu Dienvidamerikā, organizējot seminārus Argentīnā, Čīlē un Urugvajā priekš Dona Konro kopš 2004.gada, kā arī gongu skaņas dziedniecības un mantru semināru vadīšanu viņas ģimenei piederošajā terapijas centrā El Bolson.
Paralēli skaņas un šamanisma praksēm viņa visu savu apzināto dzīvi nodarbojas ar jogu.

Alicija un Ričards Eiliakas, Lietuva
Alicija un Ričards pazīstami gongu lielmeistari, skaņas terapeiti, semināru un meistardarbīcu vadītāji, skaņas terapijas pirmsācēji Baltijā. Vada gongu peldes seansus, Visuma mistēriju skaņas koncertus, meditācijas, terapeitiskas un radošās meistardarbnīcas. Psiholoģijas studijas “Māksla būt” izveidotāji (www.menasbuti.lt)

Pāris muzicē uz neskaitāmiem arhaiskiem un moderniem instrumentiem, intuitīvi veidojot meditatīvu un relaksējošu mūziku, ko slavenais gongu meistars Dons Konro (Don Conreaux) sauc par brīvas dvēseles džezu (free spirit jazz). Viņi tic, ka iekšējā radītāja atvēršana ir tas varenais transformējošais spēks, kas ne tikai attīsta radošo potenciālu, bet arī vada mūs, ārstē un iedvesmo dzīvei.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Tone of Life & Sound Mystery koncerts - meditācija OCEAN OF CHOICE Ot 28.02.2017 19:00 Kino Splendid Palace 16.50 - 32.50
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a-47 Saulkrasti LV2160 Saulkrasti