Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Sankt-Pēterburgas deju teātris Iskušenie - Kārdinājums / Санкт-Петербургский театр танца ИСКУШЕНИЕ

Sv 10.12.2017 19:00
Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
22.50 - 27.00
10.decembrī Liepājas Olimpiskā Centra Rožu zālē Sanktpēterburgas deju teātris «Iskušenije» (Kārdinājums) prezentēs skatītājiem izrādi “Elpojot tevi” - otro no unikālu izrāžu sērijas “Šovs zem lietus”.

Tas ir izrādes “Starp mani un tevi”, kuru ar sajūsmu Latvijas publika uzņēma pagājušajā ziemā, turpinājums!
Taču jaunā izrāde ir pastāvīgs priekšnesums un pirmās daļas noskatīšanas nav obligāta.


Deju teātra «Iskušenije» (Kārdinājums) iestudējumi — tās ir lieliskas šova izrādes, kas apvieno sevī dažādu stilu horeogrāfiskus numurus un teicamas muzikālas kompozīcijas, mīlas stāstu romantiku un neiztrūkstošu enerģiju, saskari ar zāli, draivu un humoru! Emociju pārplūde ir garantēta!!!

Cik bieži attiecībās ar mīļotajiem jūs esat nonākuši līdz bezdibeņa malai un bijāt gatavi saraut visu, kas jūs vienoja gadiem ilgi?

Cik bieži jūs esat iedomājušies par to, ka dzīve ir jānovērtē? Mūsdienu pasaulē ar šiem jautājumiem nākas saskarties arvien biežāk.

Stāstītājs dalās ar savu pieredzi, samilzušiem aizvainojumiem, par it kā izgaisušu mīlestību.

Bet monologa gaitā, viņš saprot, ka nevajadzēja novest savas attiecības līdz šķiršanai, viņi saprot cik dārgi bija viens otram.

Teātra aktieri ar ķermeņa plastikas palīdzību zālei pusotras stundas laikā sniegs pārdzīvojumu un spilgtu emociju pilnu izrādi. Priekšnesums tiek papildināts ar lieliskām muzikālām kompozīcijām.

Sanktpēterburgas deju teātris «Iskušenije»(Kārdinājums) — viens no labākajiem mūsdienu Krievijas teātriem, kas darbojas šādā mākslas virzienā. Teātra viesizrādes ar izpārdotām biļetēm jau ir notikušas 80 pilsētās Krievijā, Vācijā un citās valstīs. Teātris trīs reizes tika atzīts par  «Labāko Krievijas projektu».

Teātra pamatsastāvs — desmit ļoti pievilcīgi vīrieši, no kuriem katrs ir unikāls. Starp viņiem ir gan klasiskie dejotāji, gan hip-hoperi, breika dejotāji, akrobāti un pat vingrotāji. Jebkurš no viņiem ir ne tikai dejotājs, bet arī satriecošs aktieris, kas sava numura ietvaros demonstrēs visplašāko emociju gammu – no lirikas līdz brutālai enerģētikai.

Rekomendē skatītājiem no 12 gadiem.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/youareevents.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Sankt-Pēterburgas deju teātris Iskušenie - Kārdinājums / Санкт-Петербургский театр танца ИСКУШЕНИЕ Sv 10.12.2017 19:00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle 22.50 - 27.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

No 24.-26.11 visām biļetēm 10% atlaide. Cena šajā periodā būs norādīta jau ar piemērotu atlaidi.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Organizators
YOU ARE events agency, SIA
Baltijas iela 9-43 LV-3400 Liepāja