Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Pecolli Ziepju burbuļu, Lāzeru un specefektu šovs BUBBLELANDIA

Se 15.04.2017 14:00
Rīgas Kongresu nams
10.00 - 45.00
Pecolli un citi mākslinieki šovā
BUBBLELANDIA

Krāšņs Ziepju burbuļu, Lāzeru un specefektu šovs
Rīgas Kongresu namā  - 15.aprīlī plkstn.14:00 un 18:00

Iluzionisti Pecolli ir iestudējuši un producējuši neticami krāšņu, atraktīvu un modernu projektu – šovu “Bubblelandia” (ārvalstīs “B” –The underwater bubble show), kas sava krāšņuma ziņā līdzinās Cirque du Soleil izrādēm. Ar šo izrādi viņi ir tikko kā atgriezušies no lielās šovu tūres Amerikas teātros, kā arī iepriekšējās divas sezonas šī izrāde bija viena no pieprasītakajām izrādēm Ķīnas teātros. Šo izrādi jau ir redzējuši skatītāji Itālijā, Libānā, Kaļiņingradā, Korsikā, Istambulā, Anglijā, Kuveitā, Katarā un cituviet.

Latvijas skatītājiem izrādi “Bubblelandia” būs iespēja redzēt 15.aprīlī Rīgas Kongresu namā divās izrādēs. Izrāde ir paredzēta ģimeņu auditorijai - būs interesanti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Izrādē uzstājas iluzionisti un ziepju burbuļu meistari Pecolli, kā arī talantīgi cirka žanra pārstāvji – kontorsionisti, mīmi, žonglieri, dejotājas, Smilšu mākslas meistari, gaisa nummura mākslinieki un akrobāti. Īpašs jaunums ir atraktīvo “Spirāļu cilvēku” nummurs, kā arī oriģinālais Led gaismu “Bugeng” zonglēšanas nummurs.

Izrādē tiek izmantoti daudzi specefekti un jaunākie sasniegumi šovu vizuālajā mākslā – Lāzeru telpiskie efekti, krāsainas dūmu kolonnas, zemie dūmi, liels daudzums ziepju burbuļu mašīnas u.c. Kopumā izrādes specefektu aparatūru svars ir 9 tonnas…
Izrādes darbība notiek gan uz skatuves, gan skatītāju vidū un ir ļoti interaktīva.

Krāšņos skatuves tērpus ir veidojusi atraktīvā Elita Patmalniece.
 
Šova pamatā ir stāsts par cilvēka dzīvi. Tā var būt pelēka vai krāsaina. Šoreiz tā būs krāsaina

Šova notikumi aizved pelēko un steidzīgo cilvēciņu uz īpašu, krāsainu, dzīvespriecīgu vietu, kas saucas Bubblelandia (Burbuļlandija). Tā ir vieta, kur apstāties, pasapņot, ieklausīties, ieskatīties, papriecāties,atveldzēties, izsmieties, izbrīnīties, un tas ir tepat uz šīs planētas, un, precīzāk, tas ir mūsos pašos – mūsu dvēseles Okeānā.

Vajag tikai pamosties! Bubblelandia “iemītnieki” – Jūras zirdziņi, Drakoniņi, Jūras zvaigznes, Papagaiļzivtiņas un citi - ievedīs skatītājus šajā dzīvespriecīgajā un skaistajā Zemūdens pasaulē, gan pūšot krāsainus milzu Ziepju Burbuļus, gan radot īstu sniegputeni, gan liekot dejot krāsainām jūras aļģēm, lidināties milzu medūzām,  gan liekot Lāzeru stariem mirguļot, gan tajā iesaistot skatītājus un liekot veidot jūras viļņus, gan arī lidināt milzu burbuļu bumbas. Nevar atklāt visus brīnumus, kas notiks. Teiksim tikai vienu, ka nebūs robežu starp skatītājiem un Bubblelandiju, viss būs vienots. Skatītāji būs pamodušies…

Organizators – Pecolli
www.pecolli.lv 
Mob.: 29470394
Izrādes valoda – mūzika
Izrādes garums – 1,5 h izrāde plus 20 min starpbrīdis pa vidu
Izrāde dažāda vecuma auditorijai
Biļešu cenas no 10 līdz 45 Eiro
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Pecolli Ziepju burbuļu, Lāzeru un specefektu šovs BUBBLELANDIA Se 15.04.2017 14:00 Rīgas Kongresu nams 10.00 - 45.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: vecuma ierobežojuma nav, bet ieteicamais ir no 4 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: 30min pirms pasākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
B production, SIA
Mūsas iela 8 Mārupe LV-216 Mārupe