Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

PĀVELS VOĻA / Lielais Stand Up

Ot 20.12.2016 20:00
Liepājas Olimpiskais centrs
15.00 - 70.00
PĀVELS VOĻA
Jaunais lielaisStand-UP


Neatdarināmais sarunas žanramākslinieks, Pāvels "Sniedziņš" Voļa piedāvās Liepājā savu jaunu programmu "Lielais Stand Up». Priekšnesums notiks 2016. gada 20. decembrī Liepājas Olimpiskā centra Arēnā.

Vienano populārākajiem Krievijas estrādes komiķiem, Stand-up žanra dibinātāja Krievijā Pāvela Voļas koncerts notiks Liepājā, pateicoties aģentūrai „YOUAREevents”.

Pēdējos gados, Pāvela Voļas dzīve ir krasimainījusies: viņš apprecējās un viņam piedzima 2 bērni, un no švītīga nelieša viņš pārvērties ģimenes zaķītī. Voļa vēl nekad nav bijis tik atklāts un patiess. Savu uzstāšanos laikā viņš izceļ dienišķus jautājumus un pārvērš tos vienā lielā jokā: bērnu un vecākuģimenes drāmas, politika un politiķi, viņš pats. Neskatoties uz dzēlīgiem jokiem un sarkasmu, viņa priekšnesumi ir piesātināti ar mīlestību pret ģimeni un cilvēkiem kopumā.

Pāvela humors ir pilns cietsirdības, cinisma un kailas patiesības. Viņa joku aktuālas tēmas vienmēr ir augstumos, jo katram koncertam humorists gatavojas atsevišķi, un tādēļ katra uzstāšanāsizdodasneatkārtojama un unikāla.

Ar ko izceļas Pāvels Voļa?. Viņš izsmej visu un visus - no slavenībām līdz politiķiem. Katrā koncertā "dabū" arī skatītāji zālē, bet visi smejas kopā ar viņu!

Šajā Lielajākoncertā Pāvels Voļaatklās visus lielākos noslēpumus par sevi un dalīsies domās par to, kas notiek dzīvē. Dzīvā saskarsme ar auditoriju, joki, sarkasms un lieliskasrunas spējas - tas viss ir jaunajā Lielajā Stand-Up.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/youareevents.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
PĀVELS VOĻA / Lielais Stand Up Ot 20.12.2016 20:00 Liepājas Olimpiskais centrs 15.00 - 70.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 4 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Brīvības iela 39 Liepāja Latvija
Organizators
YOU ARE events agency, SIA
Baltijas iela 9-43 Liepāja LV-3400 Liepāja