Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Klaunu programma. ANIMA ALLEGRA - Dzīvespriecīgā dvēsele / Клоунская программа ANIMA ALLEGRA - Радостная душа

Pi 23.10.2017 19:00
Rīgas Kongresu nams
10.00 - 28.00
Klaunu programma “ANIMA ALLEGRA” – “Dzīvespriecīgā dvēsele”

ANIMA ALLEGRA – tiešām unikāla programma, kas parāda ļoti smalku pantomīmas un klaunādes sintēzi, labāko Sanktpēterburgas aktieru inteliģentā izpildījumā. Tajā piedalās vadošie minētā žanra meistari:
  • Valerijs Kefts – ģēnijs, kura vārds, jau pats par sevi liecina. Fenomenāls klauns, viens no lirisko klaunādes priekšnesumu dibinātājiem Krievijā, viena no spožākajām “Licideju” zvaigznēm, viens no lieliskākajiem du Soleil cirka aktieriem, kurš veltījis darbam tajā 17 savus fantastiskās viesizrāžu dzīves gadus. Jebkurš no viņa numuriem-stāstiem iekaro jūsu sirdis jau pirmajās sekundēs, un satiekot pēc viņa uzstāšanās skatītāju ar asarām acīs, varat būt drošs – viņš raud no laimes.
  • Klaunu duets “Gariks un Juriks” (Igors Jaroševičs un Jurijs Mihaļiks) – arēnas ekscentriskās klaunādes absolūts. Daudzu starptautisko klaunādes un pantomīmas festivālu laureāti,  visvarenie klauni, tie, kas spējīgi uzjautrināt jebkuru, pat pašu nopietnāko un prasīgāko, publiku. Kā rādītājs - dueta  daiļrades daudzgadīga, bezgalīga Šveices publikas mīlestība.
  • Roberts Gorodeckis un Anna Orlova – viņi nav vienkārši pasaulslavenā teātra “Licideji” dibinātāji, viņi ir vēl Sanktpēterburgas klasiskās klaunādes vispāratzīti karaļi. Mākslinieki kopā ar savu teātri izbraukājuši krustām šķērsām visu planētu un dāvājuši teātra pasaulei milzīgi daudz neticami skaistus numurus un veidolus. Roberts Gorodeckis – patiešām zīmīga figūra, klaunu “Papu” pazīst visās valstīs. Starp citu, tāpat, kā viņa komiskās blondīnes tēlu ar greznām, vilinošām ķermeņa formām (Anna Orlova). Šo brīnišķīgo klaunu numuri dāvās jums pilnīgi neatkātojamu, gaišu un nostalģisku garastāvokli.
  • Licideju kustības skolnieces un sekotājas, agrākās “Licideju” aktrises, sieviešu klaunu trio “KLĀVAS” (Olga Kozionova, Jekaterina Doričenko un Marina Čeremisova) – vadošās tradicionālās Sanktpēterburgas estrādes klaunādes “trīs grācijas”. Pasakaini smieklīgas, tomēr ļoti sievišķīgas “dīvas” nekautrējoties noved visu zāli līdz histēriskiem smiekliem. Viņu aizraujošie numuri un to izpildījuma vieglums kopā ar augsta līmeņa profesionālismu kļūst par jebkura koncerta vai svinību neaizstājamu “odziņu”.
  • Artjoms Malkovs – nepārspēts oriģinālā žanra pārstāvis, kurš nostrādājis  aptuveni desmit gadus labākajos Šveices, Japānas un Ķīnas cirkos. Viņa ekscentriskajos numuros slēpjas īsta burvība. Viņa darbam ar priekšmetiem nav analogu visā pasaulē: meistarība, ar kādu Artjoms Malkovs  atrod līdzsvaru starp jebkuriem objektiem ir fantastiska. Viņa šarms, komiskums un dabīgais valdzinājums kopā ar paradoksālu plastiskumu spējīgi nohipnotizēt  veselu zāli.
  • Pjotrs Dementjevs – bērnu klaunādes meistars. Viens no izcilākajiem “Licideju” teātra aktieriem, kurš ieguvis atzinību, pateicoties savai  ārkārtējai harizmai, kas liek iemīlēties viņā katram bērnam. Šī gaišā mākslinieka uzstāšanos, daudzu gadu garumā, pavada nepārtraukti bērnu smiekli. Un rezultātā, viņa izdomātās pasakas iekaro jebkura vecuma skatītājus.  
Jūsu uzmanībai tiks sniegti labākie šo slaveno aktieru numuri. Tie, ar kuriem viņi iekaroja visas pasaules (Itālijas, Spānijas, Francijas, Vācijas, Šveices un Amerikas) arēnas. Klaunu asaras un skatītāju smiekli līdz asarām. Augstākās kvalitātes poētiskā klaunāde rada gaišu skumju atmosfēru, bet jau pēc mirkļa liek publikai burtiski rēkt no smiekliem.

Augstais aktieru profesionālisms un viņu numuru unikalitāte garantē brīnišķīgu laika pavadīšanu visai ģimenei, un pašu augstāko kultūras  publikas  estētisko prasību apmierināšanu. 

      Pasteidzieties redzēt šo unikālo Pēterburgas klaunu divertismentu!
      Kamēr māksliniekus nav izmētājusi pa visu Zemeslodi viņu trauksmainā viesizrāžu dzīve.     
 
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Klaunu programma. ANIMA ALLEGRA - Dzīvespriecīgā dvēsele / Клоунская программа ANIMA ALLEGRA - Радостная душа Pi 23.10.2017 19:00 Rīgas Kongresu nams 10.00 - 28.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu (ieskaitot)
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Kr.Valdemāra 5 Rīga Latvija
Organizators
MAKETIKA, SIA
Aizkraukles iela 21 LV-1006 Rīga