Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jurijs Gaļcevs Koncerts savējiem / Юрий Гальцев Концерт для своих

Tr 08.02.2017 18:30
Daugavpils Kultūras pils
8.00 - 20.00
Jurijs Gaļcevs
„Koncerts savējiem”

 
Šova programma divos cēlienos.

Koncerta programmā vispopulārākie numuri un negaidīti jaunumi, ar ko iepazīstinās viens no vispazīstamākajiem mūsdienu estrādes humoristiem un viņa skatuves kolēģi.

Nosaukums „Koncerts savējiem” nav izvēlēts nejauši – katram šīs izrādes skatītājam rodas sajūta, ka viņš nokļuvis uz tikšanos ar sev tuvajiem draugiem, kas viesmīlīgi sagaida vecos paziņas. Redzēt viņu skatītāju zālē tik ļoti priecājas A.Raikina Estrādes teātra mākslinieciskais vadītājs, slavenais Krievijas humorists, nopelniem bagātais KF mākslinieks Jurijs Gaļcevs un viņa pastāvīgie skatuves partneri: klauni Juriks un Gariks, jaunie teātra aktieri Aļona Kuhotkina, Anastasija Kipina, Anastasija Lazi un Marija Nasirova, Iļja Arhipovs, humoristiskā raidījuma „Anšlag” jaunās zvaigznes, grupas „Kronštate” muzikants Iļja Zubovs.

„Koncerts savējiem” vienmēr ir improvizācija, tā programma nekad neatkārtojas divreiz. Tajā obligāti tiek iekļauti visu mūsdienu estrādē pastāvošo žanru numuri, no parodijas līdz plastiskām etīdēm. Publikai ir iespēja gan redzēt numurus, kas jau ir kļuvuši par Krievijas humora klasiku, gan arī kļūt par pirmajiem skatītājiem, kas redzēs pirmizrādes priekšnesumus, kurām visticamāk arī būs ilgs skatuves mūžs. Tieši tāda daudzveidīga priekšnesumu palete arī padara „Koncertu savējiem” par vienu no vispieprasītākajām izrādēm A.Raikina Estrādes teātra afišā, uz kuru biļetes vienmēr ir izpārdotas.

Jurijs Gaļcevs iznāks uz skatuves, lai priecētu publiku ar dzirkstošu talantu, kurā apvienota pievilcība, ekscentriskums, inteliģence, muzikalitāte. Šodien Jurijs Gaļcevs ir spīdošs komiķis, estrādes un klaunādes aktieris, viens no vispopulārākajiem humoristiem valstī. Viņš nebeidz pārsteigt publiku, katru reizi uz skatuves pasniedzot kaut ko jaunu un negaidītu, uzstāda sev un draugiem-profesijas kolēģiem uzdevumu attīstīt aizmirstus un nepieprasītus estrādes žanrus. Viņa draugi un kolēģi – Jurijs Mihaiļiks, Igors Jaroševičs – pārvalda gan klaunādi, gan oriģinālo žanru, gan vokālo mākslu, māk sacerēt trāpīgu parodiju, bet pateicīgais skatītājs, no sirds izsmējies, aizdomājas par nopietnām lietām.

„Koncerts savējiem”  - tā vienmēr ir īpaša enerģija, silta atmosfēra. Pārliecinieties par to paši!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jurijs Gaļcevs Koncerts savējiem / Юрий Гальцев Концерт для своих Tr 08.02.2017 18:30 Daugavpils Kultūras pils 8.00 - 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Vietas balkona 1.rindā ir ar ierobežotu redzamību!
Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Smilšu iela 92 Daugavpils Latvija
Organizators
MAKETIKA, SIA
Aizkraukles iela 21 Rīga LV-1006 Rīga