Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jaungada brīnumi Ziepju Burbuļu Karaļvalstī / Новогодние чудеса в Королевстве мыльных пузырей

Se 24.12.2016 12:00
Daugavpils Kultūras pils
4.00 - 12.00
Jaungada brīnumi Ziepju Burbuļu Karaļvalstī

23. decembris, 12-00 –Rēzeknes kultūras nams
24.decemris, 12-00 - Daugavpils Kultūras pils
25. decembris, 12-00 – Rīga, Kongresu nams
26. decembris, 12-00 – Ventspils, Jūras vārti


Tā ir viena no jautrākajām un neparastākajām bērnu izrādēm, kur galveno varoņu lomās iejutušies ziepju burbuļi!

Ikvienam skatītājam – gan mazam, gan arī lielam – pavērsies brīnumu un pasaku pasaule, kuru var radīt savām rokām! Sākot ar vismazākajiem un beidzot ar milzu ziepju burbuļiem, burbuļu lietus, bērni ziepju burbuļu iekšpusē un iztēli pārsteidzošais milzīgais burbuļu kupols!

Šādi jau no pašas bērnības pazīstami ziepju burbuļi nevienu cilvēku pasaulē neatstāj vienaldzīgu, bet milzu ziepju burbuļu pasaka uz skatuves dāvā neaizmirstamu sajūsmas sajūtu gan bērniem, gan pieaugušajiem.      

Jaungadā piepildās visas vēlmes! Pat pašas-pašas neparastākās! Brīnumi ir visapkārt mums un sniedz mums pārsteigumus, atverot durvis īstai pasakai, piepildītai ar sapņiem un īstām bērnu nerātnībām.

Šoreiz, jūsu izbrīnam nebūs gala, jo Pasaka dāvās mums brīnišķīgu un elpu aizraujošu piedzīvojumu, kura nosaukums „Jaungada bīnumi Ziepju Burbuļu Karaļvalstī”!  

Iedomājieties tikai: kaut kur tālu-tālu ir valsts Burbuļzeme – kuras iedzīvotāji dievina ziepju burbuļus. Viņi visi – īsti sapņotāji, kuri realizē savu burvību ar miljoniem daudzkrāsainu, saulē rotājošos burbuļu palīdzību. Un, protams, viņi dievina jautru mūziku un dziesmas, kuras sacer Burbuļu mūzikas Maģistrs – ziepju – muzikālo zinātņu Piepūtējs un Akadēmiķis – Dīvainis! 

Piepūtējs un Dīvainis ir ne tikai komponisti, bet arī lieli magi, kuri pastāvīgi sacenšas viens ar otru, bet palīdz viņiem viltīgie klauni un izveicīgie Buļ-Buļ skolas  skolnieki. 

„Ziepju Burbuļu Karaļvalsts” – pasaulē pirmā Ziepju Burbuļu Teātra no Kijevas šovs, viena no labākiem komiķiem, cilvēka – maskas Borisa Barska („Masku -šovs”) vadībā! 

UNIKĀLI SPECEFEKTI, GIGANTISKI ZIEPJU BURBUĻI, APBRĪNOJAMI TRIKI UN BRĪNUMAINI PĀRSTEIGUMI GAIDA SKATĪTĀJUS JAUNGADA KARNEVĀLĀ ZIEPJU BURBUĻU KARAĻVALSTĪ

Vairāk informācijas: http://www.artritmi.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jaungada brīnumi Ziepju Burbuļu Karaļvalstī / Новогодние чудеса в Королевстве мыльных пузырей Se 24.12.2016 12:00 Daugavpils Kultūras pils 4.00 - 12.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 3 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 11:00

Norises vieta
Smilšu iela 92 Daugavpils Latvija
Organizators
ART RITMI SIA
Līdzoņu iela 12b-2 Rīga LV1055 Rīga