Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Jaunais gads Venēcijas karnevāls / Новый год Венецианский карнавал

Se 31.12.2016 21:00 - Sv 01.01.2017 05:00
SemaraH Hotel Lielupe
170.00 - 190.00
Cienījamās dāmas un godātie kungi!

Kam patīk itāļu temperaments, mūzika un dejas,
aicinām uz Venēcijas karnevālu!

Venēcijas karnevāls notiks jaunā, nesen atvērta viesnīcā SemaraH Hotels Lielupe SPA & Conferences, atrodas Baltijas jūras krastā, tikai dažu simtu metru attālumā no pludmales, klusā Jūrmalas rajonā. No viesnīcas logiem baudāms skaists skats uz dabu un var sajust svaigu un tīru Jūrmalas gaisu.

Plašas atpūtas telpas, komfortablas istabas ar balkoniem, uzmanīgs personāls un  silta viesmīlība piesaista viesus no dažādām valstīm.

Jums ir iespēja atbraukt iepriekš vai palikt pēc Jaungada nakts, lai apmeklēt un izbaudīt SPA atpūtas centru, kur var pasūtīt dažādas procedūras. SPA centrs piedāvā 25 metru baseinu pieaugušajiem un siltu bērnu baseinu, burbuļvannu, saunu, turku pirti, trenažieru zāli, jogu un fitnesu.

Jaunā gada sagaidīšana notiks 1.stāvā savienotā restorāna un banketu zālē “Marienhof”, no kura logiem atvērās ziemas ainava. Zāles apgaismojumu veido elegantas bumbu-kulonlustras, kas rada svētku atmosfēru.

Venēcijas karnevāls – iemīļota jaungada svinību tematika, ļoti populāra starp Latvijas iedzīvotājiem un ārvalstu viesiem, notiks jau trešo reizi. Pasakainu un unikālu tērpu maskarādu mīl visā pasaulē.

Jūs gaida spilgtas emocijas! Karnevāla tērpi un maskas! Uguņošana un konfeti! Gaismas šovs un iluzions! Itāļu mūzika, lieliskās deju kompozīcijas un dziesmas izkrāšņos svētkus ar skaistumu un romantiku!

Jautras spēles, izlozes, konkursi ar balvām un daudzi citi pārsteigumi.

Jaungada vakara vadītāji:
pazīstams itāļu dziedātājs, pasākumu vadītājs, "Eirovīzijas" – dalībnieks Roberto Meloni un Jana Herbste – Mihaila Čehova Rīgas Krievu drāmas teātra aktrise.
Roberto nodziedās populārus itāļu hitus.

Galvenais nakts pasākums: 12 venēcijas skaistuļu laupīšana!

20:00 – viesu ierašanās. Foajē pirms ieejas zālē – notiek izklaides programma un welcome drink. Viesus sagaida slavenie Venēcijas karnevāla varoņi, pavada uz zāli līdz galdiņiem.

20:45 – viesi ieņem savas vietas zālē.
21:00 – Svētku programmas sākums. Pieaicināti fotogrāfi varēs par piemiņu iemūžināt Jūs karnevāla tērpos. Pasākumu laikā tiks veikta video filmēšana, kuru Jūs varēsiet pasūtīt sev par atmiņu.

Pusnaktī pēc Krievijas laika, uz uzstādītiem zālē ekrāniem, Jūs redzēsiet apsveikumu no Krievijas prezidenta, un pusnaktī pēc Latvijas laika – apsveikumu no Latvijas prezidenta.

Šova-programma turpināsies līdz plkst. 2 naktī un beigsies ar jautru diskotēku 5 rītā.

Dress kods. Svinīgs, elegants ārējais izskats. Viesi tiek laipni gaidīti karnevāla tērpos, maskās un ar spilgtajiem aksessuāriem. Labākājam karnevāla tērpam tiks pasniegta speciāla balva!

Priekš bērniem būs organizēta bērnu istaba ar izklaidējošu programmu, Salavecīša apsveikumiem, konkursa balvām, pieredzējušiem animatoriem un saldo galdu ar dzērieniem. Vecāki varēs mierīgi atpūsties līdz rītam Jaungada pasākumā, bērni ar sajūsmu atcerēsies šos svētkus. Bērnam līdz 12 gadu vecumam pērkot biļeti pie svētku galda bērnu istaba bez maksas.

Svētku zālē ir izvietoti apaļi un kvadrātveida galdi uz 2, 4, 6, 8, 10 personām. Pēc iepriekšēja pasūtījuma ir iespēja mainīt vietu skaitu un galdu izvietojumu.

Svētku ēdienkarte, dzērienu karte pielikumā un mājaslapā www.rigaclub.lv.

Jaungada viesiem ir īpašas cenas viesnīcas numuru rezervācijai un vēla izbraukšana.
Viesiem, kuri atbrauca ar automašīnām pie viesnīcas ir ērta autostāvvieta.
Pasākums notiek krievu valodā ar daļēju tulkojumu latviešu un angļu valodās.

Vietu rezervācija  (+371 29423822, (+371 22130815). E-pasts: info@rigaclub.lv.
Organizātors - Producentu centrs Impresa: www.impresa.lv

Vairāk informācijas: http://www.rigaclub.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Jaunais gads Venēcijas karnevāls / Новый год Венецианский карнавал Se 31.12.2016 21:00 SemaraH Hotel Lielupe 170.00 - 190.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Galdiņa biļetes cena norādīta par vienu vietu.
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu, angļu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~8h
Ieeja pasākumā: no plkst. 20:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: nav
 

Norises vieta
Organizators
Impresa, biedrība
Impresa, biedrība
Bruņinieku iela 38-4 Rīga LV2010 Rīga