Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

JAKOVS ŠNEERSONS / ЯКОВ ШНЕЕРСОН

Se 10.12.2016 18:00
Daugavpils Kultūras pils
Jakovs Šneersons - viens no spožākajiem un spēcīgākajiem dalībniekiem visā programmas "Ekstrasensu cīņas" bagātajā vēsturē.

Es, Jakovs Šneersons - pareģotājs un starpnieks starp cilvēkiem un gariem, dzimis auglīgajā zemē Ukrainā, un ar Dieva gribu atgriezies Dzimtenē, lai palīdzētu cilvēkiem. Tā ir dzīves pati nozīmīgākā izvēle!

Savas dotības esmu mantojis no vecvecmāmiņas, tautā pazīstamas ebreju dziednieces, gaišreģes, kura vēl Holokausta laikos caurām dienām dziedēja, ārstēja tūkstošiem cilvēku, neatkarībā no cietušo nacionalitātes un ticības: poļi, ebreji, ukraiņi, čigāni, krievi, ... saņēma no viņas palīdzību un glābiņu, atbildes uz pašiem slēptākajiem jautājumiem. Viss viņas spēks un īpašais dabs, ne ar ko nesalīdzināmais spēks ir tiešs manas dzīves misijas atspulgs.

Jau 7 gadu vecumā es sāku redzēt reālus sapņus un nojaust notikumus, kuri notiks nākotnē.

Sarunas ar mirušo ļaužu gariem 12 gadu vecumā sāka aizvietot man komunikāciju ar vienaudžiem, palīdzot man visās sarežģītajās situācijās un nododot informāciju tuvākajiem.

Nolasīt informāciju man palīdz garu uzrunāšana un senās lūgšanas, kā arī savā darbā izmantoju uguns spēku, mantotās kārtis, maģiskos akmeņus.

Nozīmīgākais cilvēks manā liktenī bija un paliek mana nelaiķa vecmāmiņa Roza, ar kuru mēs sākotnēji dzīvojām Odessā, bet pēc tam Maskavā. Tieši vecmāmiņa kopš manas dzimšanas, pamanījusi manī Dieva dotības, paredzēja, ka es svētīšu visu mūsu dzimti.

Spējas bija arī manai vecmāmiņai, pat tad, kad mēs dzīvojām Maskavā, pie viņas pēc pareģojumiem nāca parastie ļaudis, kā arī pilsētas inteliģence - aktieri, professori, ārsti. Katrs cilvēks saņēma palīdzību un svarīgu informāciju par turpmāko dzīvi.

Tāpēc, kad jau 16 gados pie manis vērsās pēc palīdzības cilvēki ar veselības, privātās dzīves, biznesa problēmām, kā arī maģisko darbību rezultātā, kas vērsti uz cilvēkiem, vecmāmiņa neiebilda pret to, jo saprata, ka tas arī ir mans galvenais uzdevums šajā dzīvē.

Galvu noliekt nevēlos un to nedarīšu, nav tāda spēka, kas varētu to izdarīt manā vietā, tāpēc, ka mana Ticība, manas Dotības un mani Mērķi dos man spēkus, iedvesmu, lai ietu savu ceļu. - tieši ar šiem vārdiem Jakovs atnāca un projektu "Ekstrasensu cīņas" un palika skatītāju sirdīs. Paldies visiem un personīgi katram!!!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
JAKOVS ŠNEERSONS / ЯКОВ ШНЕЕРСОН Se 10.12.2016 18:00 Daugavpils Kultūras pils
Noticis
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Bezmaksas ieeja: līdz 4 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 17:00
 

Norises vieta
Smilšu iela 92 Daugavpils Latvija
Organizators
TPC Events, SIA
Ozolciema iela 12 k-3 -133 Rīga LV1058 Rīga