Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

COMEDY WOMAN

Pk 25.11.2016 19:00
Arēna Rīga
20.00 - 60.00
Šovs Comedy Woman ar jubilejas koncertu «10 gadi augstpapēžu kurpēs» viesosies Latvijā

2016. gada 25. Novembrī Arēnā Rīga un 26. Novembrī Daugavpils Kultūras pilī notiks grandiozs Comedy Woman jubilejas koncerts «10 gadi augstpapēžu kurpēs».


Desmit Comedy Woman daiļrades gadi – tie ir tūkstošiem joku, desmitiem augstpapēžu kurpju pāru, vairāki grima centneri, simtiem ekskluzīvu tērpu, piecdesmit sarkanās lūpu krāsas toņu, kā arī bezgalīgi daudz skatītāju smaidu un neizmērojami lielisks noskaņojums.

Šo desmit gadu laikā viena no labākajiem humoristiskajiem šoviem dalībnieces nelokāmi noturējās ēterī «augstpapēžu kurpēs», jautri jokot un mainot krāšņus tērpus. Sava jubilejas koncerta ievaros viņi vēlreiz pierādīs, ka sieviešu dzimuma pārstavji var ne tikai brīnišķīgi dziedāt, bet arī dejot, vienlaikus risina attiecības ar vīriešiem, mainot savu viedokļi par viņiem sekundēs.
Сomedy Woman ir šovs, kur sievietes joko par sevi un citām sievietēm: skaistām un ne ļoti glītām, īpašām un visām citām. Smejas par modes jaunumiem, krūšu izmēru un iekšējās pasaules dziļumu.

25. un 26. novembrī Comedy Woman kopā ar skatītājiem atcerēsies visus un visu, kas noticis šova pastāvēšanas vēsturē. Comedy Woman izcilākais sastāvs rādīs žanra klasiku: grenadieres Jekaterinas Varnavas ekscentriskos tēlus, neaizmirstamo Marijas Kravčenko gopņicas vārdu krājumu, Tatjanas Morozovas krievu večas vientiesību, Nadjeņkas Sisojevas muļķīgās, tomēr jaukās replikas, Jekaterinas Skulkinas brašos jokus, daudzās Marinas Fedunkivas varones. Programmu kā vienmēr vadīs Oļegs Vereščagins. Vārdu sakot – viss būs koši, spoži, graciozi, sievišķīgi un ārkārtīgi smieklīgi.

Comedy Woman ir atbilde uz vīriešu tik bieži uzdoto jautājumu: «Vai sievietes prot jokot?» Jā, prot! Viegli, graciozi, maigi, smalki, ar pašironijas un sarkasma piedevu!
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
COMEDY WOMAN Pk 25.11.2016 19:00 Arēna Rīga 20.00 - 60.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~1h45min
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: nav

Norises vieta
Skanstes iela 21 Rīga Latvija
Organizators
75 PRODUCTION, SIA
75 PRODUCTION, SIA
Lielirbes iela 11-48 Rīga LV-1046 Rīga