Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BABY FEST MĀTES DIENA

Sv 14.05.2017 10:00
3.00 - 7.00
Kad saule sāk spīdēt spožāk un jūrmala atdzīvojas, kad putni sāk dziedāt skaļāk un visa daba atmostas, tad klāt ir Mātes diena. Šajā dienā arī “Baby-fest” koncertā mūzika sāk skanēt maigāk un gaišāk.

Mums katram atmiņā ir palikuši skaisti, jauki bērnības mirkļi, kas pavadīti kopā ar mammu. Tos atceroties, mūsu sirdis tiek sasildītas! Mēs ceram, ka arī šis “Baby-fest” dāvās jums tik pat jaukas atmiņas – jums un jūsu bērniem. Mēs vēlamies, lai šis pasākums ir tāda vieta, kur vienmēr ir vēlme atgriezties.

Tas ir kas vairāk kā tikai koncerts. Iekārtojoties brīvāk uz mīkstiem paklājiem un spilveniem Jūrmalas deju centra zālē, mēs aicinām bērnus jau no pirmajām dzīves dienām uzsākt ceļojumu mūzikas pasaulē. Tur viņi varēs iepazīties ar dažādiem mūzikas žanriem un instrumentiem. No maigas šūpuļdziesmas līdz spraigai stepa dejai, no pavasarīgi gaišas vijolspēles līdz humoristiskai klaviermūzikai. Šādā ceļojumā bērnus un viņu vecākus vadīs Mātes dienas koncerta mūziķi – dziedātāja Daina Kleimane, vijolniece un stepa dejotāja Lueta Žagare un pianists Māris Žagars. Bet būs arī brīdis, kad smiltis birs pa labi un pa kreisi, atklājot stāstu par mātes mīlestību. Smilšu kino veidos Tatjana Gavrilenko.

Visi biļešu ienākumi tiks novirzīti uz labdarības fondu:
Vairāk informācijas par “Baby-fest”: www.facebook.com/babyfestlv

Informācija par labdarības fondu:
https://www.facebook.com/groups/263067900538541/

Vairāk informācijas: http://laflandia.lv

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākumi