Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

BABY FEST. AVEŅU IEVĀRĪJUMA DIENA

Sv 13.08.2017 10:00
3.00 - 7.00
Pakavēsimies atmiņās… Salda smarža nāk no virtuves. Izrādās, ka vecmāmiņa ar lielu koka karoti dziļā katlā maisa aveņu džemu, kas gatavots pēc vislabākās receptes.  Salds, veselīgs aveņu džems – tie ir svētki, uz kuriem aicinām pašus jaunākos dalībniekus kopā ar saviem vecākiem. 13. augustā BabyFest koncertā “Aveņu džema diena” viesi būs džeza grupa “Ainavisti” un Dr. Klauni.

Baby Fest ir vieta, kur bērni jau kopš dzīves pirmajiem mirkļiem līdz pat skolas vecumam var netraucēti un brīvi gūt muzikālus iespaidus. Pašiem jaunākajiem koncertu klausītājiem ir ļauts mūzikas iespaidā doties dejā vai rotaļā, vai gluži otrādāk – ērti iekārtoties uz kāda spilvena, klausoties skaņu burvestībā.

Mēs vēlamies, lai katrs Baby Fest ir notikums, kas veido skaistas atmiņas gan bērniem, gan viņu vecākiem. Mēs vēlamies, lai šis pasākums ir tāda vieta, kur vienmēr ir vēlme atgriezties!

Turklāt ar šī koncerta organizēšanu vēlamies atbalstīt arī Svētās Sofijas bērnu hospisa darbību, tāpēc visi līdzekļi no pārdotajām biļetēm tiks novirzīti šī fonda projektā.

Vairāk informācijas par BabyFest: www.facebook.com/babyfestlv

Informācija par labdarības fondu:
https://www.facebook.com/groups/263067900538541/

Vairāk informācijas: http://laflandia.lv

Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākumi