Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Aleksandrs Reva un Mihails Galustjans ar programmu Best of the best of the best

Pi 28.11.2016 19:00
Liepājas Koncertzāle LIELAIS DZINTARS
Pat uzstājoties atsevišķi, šie mākslinieki ir spējuši likt zālei smieties līdz asarām, bet viņu kopīgā uzstāšanās ir patiesi unikāls notikums, kuru nav iespējams palaist garām! Programmas “BEST OF THE BEST OF THE BEST” ietvaros skatītājus sagaida humoristiskās miniatūras un skices, jautra, joku pilna vārdu apmaiņa un muzikālie hīti Artūra Pirožkova izpildījumā.

Aleksandrs Reva – populārs komiķis un aktieris, šoumens, dziedātājs un producents. Unikāls mākslinieks, kura iedzīvinātus ekrāna tēlus mīl tūkstošiem skatītāju, bet daudzas no skatuves izskanējušās frāzes kļuva par spārnotiem teicieniem. Talantīgā mākslinieka joki, priekšnesumi un neaizmirstamie tēli dāvināja to autoram ārkārtīgu popularitāti.

Mihails Galustjans – populārs humorists, scenārists, šovmens, kino aktieris, producents, viens no diviem galvenajiem projekta “Naša Raša” aktieriem. Viņa izpildītās lomas ir pilnas ar nepārspējamo harizmu un paliek skatītāju atmiņā, bet viņa personāžu replikas kļūst par citātam.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/youareevents.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Aleksandrs Reva un Mihails Galustjans ar programmu Best of the best of the best Pi 28.11.2016 19:00 Liepājas Koncertzāle LIELAIS DZINTARS
Noticis
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 4 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Radio iela 8 Liepāja Latvija
Organizators
YOU ARE events agency, SIA
Baltijas iela 9-43 Liepāja LV-3400 Liepāja