Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

RĪGAS CIRKS PIEDĀVĀ: TOMS MONKTONS & KALLO COLLECTIVE Tikai kauliņi / Only Bones v1.0

Sv 17.12.2017 15:00
Zirgu Pasts
13.60 - 20.00
Rīgas cirka sezonas 2017./2018. pirmā izrāde –
Toma Monktona un Kallo Collective virtuozā klaunāde “Tikai kauliņi”

“Tikai kauliņi” (Only Bones v1.0) ir Toma Monktona solo izrāde, kas tapusi sadarbībā ar somu kompāniju Kallo Collective. Izmantojot cilvēka ķermeņa spējas, deju, cirka elementus un klaunādi, “Tikai kauliņi” parāda pasauli, kurā ar minimāliem tehniskiem līdzekļiem iespējams panākt tik daudz, ka brīžiem šķiet – gandrīz visu. Nelielā skatuves laukumā, vienas spuldzītes gaismā, izrādē bez vārdiem, māksliniekam atklājot fiziskās spējas un izdomu, rodas pārdzīvojums, kas gan uzjautrina, gan liek padomāt.

Izrāde ieguvusi balvu kā labākā fiziskā teātra izrāde Jaunzēlandes Fringe festivālā 2015. gadā. Tajā pašā festivālā Toms Monktons bija arī nominēts Stand Out Performer balvai. Savukārt 2016. gadā izrāde tika nominēta balvai – Total Theatre Award for Physical Theatre – Edinburgas Fringe festivālā.

Toms Monktons, cirka un fiziskā teātra mākslinieks, ir dzimis Jaunzēlandē. Sākotnēji mākslinieks apguva cirku Jaunzēlandes vienīgajā cirka skolā CircoArts un 17 gadu vecumā devās uz Parīzi studēt fizisko teātri pie aktiera un mīma Žaka Lekoka (Jacques Lecoq) – tieši šeit Monktons uzsāka sadarbību ar Eiropas māksliniekiem. Šobrīd mākslinieks dzīvo Helsinkos, Somijā.

Monktona debijas izrāde Moving Stationery (par kādu entuziasma pilnu biroja darbinieku, kuram uzbrūk viss ofisa aprīkojums, pat līdzi paņemtās pusdienas) ieguva 6 balvas Jaunzēlandes Fringe festivālā 2012. gadā, kā arī mākslinieks par to saņēma Jaunzēlandes profesionālo teātra apbalvojumu “Gada aktieris”.

Monktons ir uzstājies neskaitāmos festivālos visā pasaulē, tostarp – Londonas mīmu festivālā, Mimos festivālā (Perigē) un Monreālas laikmetīgā cirka festivālā Complètement cirque, kurā viņš sadarbībā ar Somijas laikmetīgā cirka kompāniju Circo Aereo izrādīja savu otro solo izrādi „Pianists“. Arī viņa izrāde bērniem „Kāpuri“ ieguva balvas par labāko teātra izrādi un labākajiem tērpiem Oklendas Fringe festivālā 2015. gadā.

Izrādi “Tikai kauliņi” skatītājiem ir iespēja redzēt atmosfērā atšķirīgās un Rīgas kultūras dzīvē svarīgās vietās: 16. decembrī 19.00 un 17. decembrī 15.00 un 17.00 mākslinieks uzstāsies Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā “Zirgu pasts” Dzirnavu ielā 46, Rīgā, bet 22. decembrī 19.00 un 21.00 – K. K. fon Stricka villā A. Briāna ielā 9, Rīgā.

17. decembra vakarā pēc izrādes mākslinieks piedalīsies “Sarunās par cirku”, atklājot vairāk par izrādes aizkulisēm un mākslinieka – klauna – ikdienu.

Izrādes ilgums: 45 minūtes.
Izrāde piemērota bērniem no 7 gadu vecuma.

Biļešu Servisa studijā tiešraidē viesojas VSIA Rīgas cirks valdes locekle Ināra Kehre, kur sarunājamies par Rīgas cirka jaunās sezonas pirmo izrādi – TOMS MONKTONS & KALLO COLLECTIVE "Tikai kauliņi", Rīgas cirka nākotnes plāniem, cirka skolu un citiem jaunumiem! Tiešraidi vada Biļešu Serviss biznesa attīstības direktors Reinis Druvietis:

Vairāk informācijas: http://www.cirks.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
RĪGAS CIRKS PIEDĀVĀ: TOMS MONKTONS & KALLO COLLECTIVE Tikai kauliņi / Only Bones v1.0 Sv 17.12.2017 15:00 Zirgu Pasts 13.60 - 20.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

BIĻEŠU SKAITAM SARŪKOT, CENAS PAAUGSTINĀS. VIETAS ZĀLĒ NAV NUMURĒTAS!

Skolēniem, studentiem, pensionāriem un 1., 2.grupas invalīdiem 15% atlaide, Rīgas cirka skolas abonementa īpašniekiem 20% atlaide. (Atlaide darbojas, pie ieejas uzrādot apliecību!)


Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 7 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~45min
Ieeja pasākumā: 30 min pirms sākuma
Vieta invalīdam ratiņkrēslā:  ir
Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: ir, 15%

Norises vieta
Dzirnavu iela 46 Rīga Latvija
Organizators
Rīgas cirks VSIA
Rīgas cirks VSIA
Merķeļa iela 4 LV-1050 Rīga