Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

VIŅA / ОНА

Sv 25.09.2016 20:25
Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE
7.50
VIŅA

Elle, Francija, Vācija, Beļģija, 2016, 130 min
Režisors: Pols Verhovens
Lomās: Izabella Ipēra, Lorāns Lafits, Šarls Berlings, Anna Konsiņjī, Viržī¬nija Efira, Žudita Magra, Kristians Berkels

Nominācija Kannu kinofestivāla galvenajai balvai – “Zelta palmas zars”.

Mišela ir sieviete, kas nekad nepadodas un nekad nezaudē. Viņā savienojas nesavienojamais – cinisms, dāsnums, dziļdomīgums, neatkarība un emocionālais vēsums.

Mišela atgriežas mājās, kur nodomājusi aizvadīt ierasti klusu Ziemassvētku priekšvakaru. Pēc dažām stundām viņa atgūst samaņu uz sava dzīvokļa grīdas un saprot, ka nežēlīgi izvarota. Nespēdama kaut jel ko atcerēties, Mišela tomēr apņemas atrast un sodīt pāridarītāju, kurš turpina bīstamu psiholoģisku spēli. Viņa izzina pašas personīgo pagātni, izvērtē tagadni un ar uzbrucēja palīdzību izceļ skeletus no visiem skapjiem… Sieviete atklāj sevī apslēptu kaisli, kas viņā snaudusi gadu desmitiem.

Kulta provokators Pols Verhovens, kurš savulaik šokēja Kannas ar erotisko filmu “Pamatinstinkts”, pēc 10 gadu pārtraukuma atgriezies ar sarkas¬ma caurstrāvotu sadomazohistisku trilleri pēc franču postmodernista Filipa Džiāna romāna “Oh…”. Kļuvis vēl radikālāks, režisors uzņem ārprātīgu ritmu, liedzot skatītājam iespēju rāmi izelpot, un kārtējo reizi akcentē, ka sociālo un kultūras tabu graušana viņam nav hobijs, bet gan mākslinieciskās metodes balsts. Verhovens izsmalcināti un pārsteidzoši sakuļ velnišķu kokteili no dažnedažādām “…mānijām”, rotaļīgā vieglumā sajaucot visas žanru kārtis.

Piesātināta ar erotiku un neprāta saldkaisli, filma balansē uz delikātās pieļaujamā robežas, ietiecoties slēpto psihožu un seksuālo tieksmju tematikā. Patiesi mežonīgs psihopatoloģiskas drāmas, erotiska trillera, satīriskas melnās komēdijas un detektīva intrigas elementu savijums.

Pols Verhovens: “Mēs gribējām filmēt Holivudā, bet pēc ilgiem meklējumiem secinājām, ka neviena amerikāņu aktrise nepiekritīs piedalīties tik amorālā filmā. Atteicās pat tās, ar kurām esmu labi pazīstams. Toties kādudien sastaptā Izabella Ipēra pati izteica vēlēšanos nospēlēt galveno lomu.”

CIENĪJAMIE SKATĪTĀJI!
FILMA IETVER REĀLISTISKAS SEKSA AINAS. JA TAS JŪS VARĒTU ŠOKĒT, LŪDZAM ATTURĒTIES NO ŠĪS FILMAS SEANSU APMEKLĒJUMA.

Oriģinālvaloda:  franču.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
VIŅA / ОНА Sv 25.09.2016 20:25 Kino Splendid Palace, LIELĀ ZĀLE 7.50
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Lai varētu noklausīties filmu sinhrono tulkojumu, festivāla rīkotāji lūdz skatītājus savlaicīgi parūpēties par austiņu (standarta 3,55 mm kontaktspraudnis, kā datoriem, CD atskaņotājiem) iegādi.
Pasākumu drīkst apmeklēt: no 18 gadu vecuma
Pasākuma valoda: franču
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h10min

Norises vieta
Elizabetes iela 61 Rīga Latvija
Organizators
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
FESTIVĀLS BALTIJAS PĒRLE SIA
Blaumaņa iela 26 - 18 Rīga 1011 Rīga