Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

The Swingles. Rīgas A Cappella festivāls 2017

Pk 20.10.2017 19:00
Palladium Rīga
19.00
20. oktobrī Rīgā uzstāsies a cappella mūzikas zvaigznes The Swingles no Lielbritānijas.

The Swingles ir viena no mūsdienu izcilākajām vokālajām grupām pasaulē. Ar The Swingles koncertu 20. oktobrī koncertzālē Palladium tiks atklāts Rīgas A Cappella festivāls, kas šogad norisināsies jau piekto reizi.

The Swingles vēsturiski ir nesaraujami saistīti ar leģendāro ansambli, piecu Grammy balvu laureātiem, sešdesmitajos gados dibināto The Swingle Singers, kuri līdz tam nedzirdētos aranžējumos meistarīgi izdziedāja Baha fūgas un uzreiz tika pamanīti pasaules mērogā. The Swingles turpina labākās savu priekšteču tradīcijas, aranžējot un izpildot visdažādāko žanru mūziku ar apbrīnojamu virtuozitāti un klausītājus saviļņojošu skanējumu. Grupa sadarbojusies ar daudziem izciliem mūziķiem, tāpat arī The Swingles mūzika atskaņota slavenu seriālu un kinofilmu skaņu celiņos. The Swingles uzkrājusi bagātu muzikālo pieredzi ar krāšņu, daudzveidīgu repertuāru. Grupas jaunākie muzikālie meklējumi ir saklausāmi viņu šogad izdotajā albumā Folklore.

„Vokālās grupas The Swingles koncerts ir viens no lielajiem šī gada festivāla notikumiem. Pasaules vokālās mūzikas zvaigznes ar savu neparasti plašo un unikālo skanējumu pārsteigs daudzus un būs apliecinājums cilvēka balss neierobežotajām iespējām. Šis būs viens no nozīmīgākajiem koncertiem Rīgas A Cappella festivāla vēsturē,” – stāsta festivāla rīkotājs un nodibinājuma Sing Latvia pārstāvis Guntis Cimiņš.

Rīgas A Cappella festivāls šogad norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim. Festivāla viesi būs atraktīvā vokālā grupa Solala no Zviedrijas, uzstāsies Latvijas izcilnieces – vokālā grupa Latvian Voices ar savu jaunāko programmu Sudrabs. Festivāla noslēgumā garīgās mūzikas koncertu Rīgas Domā sniegs kamerkoris Blagovest. Notiks meistarklases Dānijas pasniedzēju vadībā, koncertos piedalīsies 80 talantīgu jauniešu veidotais Festivāla koris.

Biļetes uz The Swingles koncertu 20. oktobrī plkst. 19.00 koncertzālē Palladium iespējams iegādāties Biļešu Servisa kasēs un internetā. Rīgas A Cappella festivāls  iepriekšpārdošanā piedāvā arī Festivāla kartes, kas sniedz iespēju apmeklēt visus Festivāla programmas notikumus 20., 21., 22. oktobrī un tiek piedāvātas ierobežotā daudzumā.

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
The Swingles. Rīgas A Cappella festivāls 2017 Pk 20.10.2017 19:00 Palladium Rīga 19.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 3/5 LV-1050 Rīga