Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

THE REAL GROUP. RĪGAS A CAPPELLA FESTIVĀLS 2016

Se 22.10.2016 20:00
Palladium Rīga
22.  oktobrī koncertzālē "Palladium" plkst. 20.00 “Rīgas A Cappella festivāla" ietvaros uzstāsies viena no izcilākām vokālām grupām "The Real Group".

„The Real Group” mūzikā apvieno profesionālu perfekciju ar dzīvām, personiskām emocijām un ir viena no vadošām vokālām grupām pasaulē. Grupas kontā ir 17 ierakstīti albumi un vairāki tūkstoši koncertu visā pasaulē. Izmantojot balsi kā vienīgo instrumentu „The Real Group” ir radījuši unikālu mūziku, kas balansē uz robežas starp džezu, popmūziku un Ziemeļeiropas koru mūziku.

"Rīgas A Cappella festivāls" savos koncertos piedāva iepazīt a cappella_žanra daudzveidīgumu, dažādos a cappella mūzikas projektos iepazīstina ar Latvijas un pasaules spilgtākajiem izpildītajiem, piedāvā īpaši veidotus koncertus un meistarklases. Pilna festivāla programma un visi “Rīgas A Cappella festivāla” mākslinieki tiks izziņoti 2016. gada augustā.

Biļetes uz "The Real Group" koncertu iespējams iegādāties “Biļešu Servisa” kasēs, biļešu sākotnējā cena ir 15 EUR, tāpat ir iespējams iegādāties Festivāla kartes (3 dienu biļeti), kas dod iespēju apmeklēt visus "Rīgas A Cappella festivāla" programmas notikumus no 21. - 23. oktobrim un tiek piedāvātas ierobežotā daudzumā.
Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
THE REAL GROUP. RĪGAS A CAPPELLA FESTIVĀLS 2016 Se 22.10.2016 20:00 Palladium Rīga
Noticis
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir
 

Norises vieta
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
Koris Mūza, Nodibinājums
Amatu iela 3/5 LV-1050 Rīga