Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Tēvocis Vaņa \ Дядя Ваня

Sv 25.09.2016 18:00
Maskavas nams
"Tēvocis Vaņa"

A.P. Čehova slavenais stāsts Vahtangova vārdā nosauktā teātra mākslinieciskā vadītāja Rimasa Tuminasa negaidītā uzvedumā. Tik labi zināmus personāžus šeit pazīt nav tik vienkārši, un pat zināmie Čehova vārdi, kurus, šķiet,  zini gandrīz vai no galvas, skan pilnīgi nepierasti.

Režisors nepārrakstīja tekstu, nesaīsināja to, bet nolasīja to kā no baltas lapas.  Nemājīgā, aukstā, neapdzīvotā mājā kur spēlē skanīga, “pasaulīga” mūzika aktieri rada savus spīdošos, ļoti precīzos un, neparastos pēc zīmējuma, darbus. Sergeja Makovecka Tēvocis Vaņa – sirmgalvis un vienlaicīgi bērns, aizkustinošs un aplams. Melīgi-daudznozīmīgais  Vladimira Simonova  Serebrjakovs ar cirka palēcieniem un grimasēm. Annas Dubrovskas Jeļena Andrejevna – nikna skaistule, kas nogurusi no bezjēdzīgas un neauglīgas uzmanības pret savu skaistumu. Un, laikam, viens no pašiem galvenajiem izrādes atklājumiem – Jevgeņija Kregžde Soņas lomā, kaislīga, sajūsmināta un traģiska...

Izrāde – gada  “Zelta Maska” prēmijas laureāte nominācijā  “Labākā drāmas izrāde, lielā forma” (2011); prēmijas “Kristāla Turandota” laureāte nominācijā “Labākā 2009-200 gada sezonas izrāde”, Starptautiskās Staņislavska vārdā nosauktās teātra prēmijas laureāte (2010).

Lomās: Sergejs Makoveckis, Vladimirs Simonovs, Anna Dubrovskaja, Vladimirs Vdovičenkovs, Jevgeņija Kregžde, Ļudmila Maksakova un citi.

Vairāk informācijas: http://www.mkdc.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Tēvocis Vaņa \ Дядя Ваня Sv 25.09.2016 18:00 Maskavas nams
Noticis
Der zināt

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 12 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta

Norises vieta
Marijas iela 7 Rīga Latvija