Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Tavā valstībā. Rīgas A Cappella festivāls 2017

Sv 22.10.2017 19:00
Rīgas Doms
10.00
22. oktobrī Rīgas Domā plkst.19.00 “Rīgas A Cappella festivāla” noslēguma koncertā skanēs garīgā mūzika. Koncertā “Tavā valstībā” ar savu īpašo strāvojumu uzstāsies Rīgas Pareizticīgo kamerkoris “Blagovest” un diriģents Aleksandrs Brandavs.

Katrs koncerta apmeklētājs varēs saņemt kamerkora “Blagovest” jaunāko albumu bez maksas. Albums ir veltīts kora “Blagovest” 25 gadu darbībai un īsā laikā guvis plašu starptautisku atzinību.

Rīgas Pareizticīgo kamerkoris “Blagovest” ir daudzu starptautisku koru konkursu un festivālu laureāts, ar panākumiem sniedzis vieskoncertus daudzās valstīs. Koris 2017. gadā ieguvis Eiropas koru olimpiādes Grand Prix un izcīnījis Nāciju Grand Prix kategorijā “sakrālā mūzika a cappella”. Kora vadītājs un dibinātājs, mūzikas maģistrs Aleksandrs Brandavs absolvējis Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmiju un ir Rīgas Svētās Trijādības Pārdaugavas baznīcas reģents. Pēc koncerta Rīgā kamerkoris “Blagovest” dosies pārstāvēt Latviju Āzijas un Klusā okeāna koru olimpiādē Kolombo, Šrilankā.

https://www.youtube.com/watch?v=UjgssCzcTiU&feature=youtu.be

Piektais Starptautiskais „Rīgas A Cappella festivāls“ norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim. Festivāls savās programmās piedāvā augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstina ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem.

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta Cena  
Tavā valstībā. Rīgas A Cappella festivāls 2017 Sv 22.10.2017 19:00 Rīgas Doms 10.00
Der zināt

Biļešu cenai tiks piemērota apkalpošanas maksa 0.60 € (t.sk.PVN 21%) par katru biļeti

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Herdera laukums 6 Rīga Latvija
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 3/5 LV-1050 Rīga