Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

Solala, Latvian Voices. Rīgas A Cappella festivāls 2017

Se 21.10.2017 19:00
Palladium Rīga
21. oktobrī koncertzālē Palladium uzstāsies vokālā grupa Solala no Zviedrijas un vokālā grupa Latvian Voices.

Solala ir mainījusi priekšstatu kā var izklausīties vokālā grupa. Mūzikas pasaulē Solala tiek dēvēti par vokālā spēka trio. Pēdējo gadu laikā viņu atraktīvie mūzikas video grupai ir piesaistījuši milzīgu auditoriju. Ar savu neparasto un lielisko sniegumu Solala kļuvusi par YouTube sensāciju un pasaulē pieprasītu koncertgrupu. Trīs zviedru puišu grupa koncertā atdzīvinās visu mīlētas dziesmas, izpildot tās sev raksturīgajā manierē un virtuves scenogrāfijā.

Latvian Voices ir startptautiski pazīstamākā Latvijas vokālā grupa. Enerģija, kas nāk līdzi Latvian Voices mūzikai, vienmēr uzrunā ļoti spilgti, un mūzika, ko spēj radīt meitenes ar savām balsīm, ir brīnums. Koncertā klausītājiem būs iespēja pārliecināties par to, ka cilvēka balss spēj aizstāt gandrīz jebkuru mūzikas instrumentu. Meitenes izpildīs pasaulē un Latvijā atzītas populārās mūzikas melodijas, kā piemēram Piekūns skrien debesīs (Jauns Mēness), Kiss from a rose (Seal), kā arī skaņdarbus no grupas jaunākās programmas Sudrabs.

„Rīgas A Cappella festivāls ir iespēja piedzīvot lieliskus koncertus, gūt iedvesmu un apliecinājumu cilvēka balss neierobežotām iespējām. Daudzas jaunas tikšanās un kopā būšana, spilgtas un radošas idejas - festivāls ir vieta iedvesmai un pozitīviem impulsiem. Izcilība, talants, vienkāršība un mūzikas mīlestība – šie vārdi raksturo šī gada festivāla programmu,” – saka festivāla rīkotājs un nodibinājuma Sing Latvia pārstāvis Guntis Cimiņš.

Piektais Starptautiskais Rīgas A Cappella festivāls norisināsies no 20. līdz 22. oktobrim. Festivāls savās programmās piedāvā augstvērtīgus, starptautiski atzītu mākslinieku koncertus un meistarklases, īpaši veidotos mūzikas projektos iepazīstina ar pasaules spilgtākajiem vokālās mūzikas izpildītājiem, ansambļiem un koriem.

https://youtu.be/vbQ_IUKtL00

https://youtu.be/TkFVhW92ZK4

Vairāk informācijas: http://www.rigasacappellafestivals.lv

Skatīt vairākSkatīt mazāk
Pasākums Datums / Laiks Norises vieta  
Solala, Latvian Voices. Rīgas A Cappella festivāls 2017 Se 21.10.2017 19:00 Palladium Rīga
Noticis
Der zināt

Tirdzniecībā uz šo pasākumu ieejas biļetes ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākās biļetes.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojuma
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 10 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Vieta invalīdam ratiņkrēslā: ir

Norises vieta
Marijas iela 21 (Ieeja no Pērses ielas) Rīga Latvija
Organizators
Sing Latvia, Nodibinājums
Amatu iela 3/5 LV-1050 Rīga