Pēc ievadītās informācijas nekas nav atrasts
Loading...
Atjaunot

RĪGAS A CAPPELLA FESTIVĀLS 2016

Sv 23.10.2016 18:00
25.00
"Rīgas A Cappella festivāls" savos koncertos piedāva iepazīt a cappella_žanra daudzveidīgumu, dažādos a cappella mūzikas projektos iepazīstina ar Latvijas un pasaules spilgtākajiem izpildītajiem, piedāvā īpaši veidotus koncertus un meistarklases.

“Rīgas A Cappella festivāls" šogad norisināsies ceturto reizi no 21. - 23. oktobrim. Šī gada festivāla programmā būs vairāki nozīmīgi viesi ar unikāliem un novatoriskiem a cappella mūzikas projektiem. Pilna festivāla programma un visi “Rīgas A Cappella festivāla” mākslinieki tiks izziņoti 2016. gada augustā.

Biļetes uz festivāla koncertiem iespējams iegādāties “Biļešu Servisa” kasēs, kā arī www.bilesuserviss.lv. Biļešu sākotnējā cena uz Festivāla koncertiem ir 15 EUR, savukārt Festivāla kartes (3 dienu biļetes) cena iepriekšpārdošanā ir 25 EUR. Festivāla kartes dod iespēju apmeklēt visus festivāla programmas notikumus 21., 22. un 23. oktobrī un tiek piedāvātas ierobežotā daudzumā. Festivāla kartes īpašniekiem būs iespēja satikties ar māksliniekiem pēc Festivāla koncertiem.

Vairāk informācija par festivālu http://www.rigasacappellafestivals.lv
Rādīt aprakstuNerādīt aprakstu
Pasākuma ietvaros
Pasākumi netika atrasti
Loading...
Atjaunot